Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2018-09-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Perla Murėnaitė 
 Giang Nguyen Thi Thu 
  Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu        
 32       ->        
  [149] 16:00    P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu      
 17   Ernesta Aliulytė 
 Toma Pacevičiūtė 
    21:6  21:3 [11']      
[139] 15:35    A.Švaikauskatė, P.Zvezdinaitė        
 16   Aušra Švaikauskatė 
 Patricija Zvezdinaitė 
  21:9  21:14 [22']        
    [154] 16:25    P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu    
 9   Minija Barauskaitė 
 Gustė Šuliauskaitė 
      21:5  21:6 [15']    
 M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė        
 24       ->        
  [144] 15:35    S.Borisenko, O.Ščerbakova      
 25         21:18  21:23  21:14 [35']      
 S.Borisenko, O.Ščerbakova        
 8   Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
  ->        
      [163] 17:15    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Toma Petraškaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
        21:19  23:25  21:14 [36']  
 T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė        
 28       ->        
  [144] 16:00    A.Ralytė, V.Žilytė      
 21         12:21  28:26  21:17 [39']      
 A.Ralytė, V.Žilytė        
 12   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
  ->        
    [155] 16:25    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 13   Justė Linkutė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
      21:5  21:6 [13']    
 J.Linkutė, R.Vitkauskaitė        
 20       ->        
  [146] 16:00    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 29         21:6  21:6 [13']      
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė        
 4   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->         1-a vieta
        [169] 17:40    G.Mockutė, M.Sukackaitė
 3   Gabija Mockutė 
 Monika Sukackaitė 
          21:18  21:11 [21']
 G.Mockutė, M.Sukackaitė        
 30       ->        
  [147] 16:00    G.Mockutė, M.Sukackaitė      
 19         21:2  21:6 [11']      
 K.Čyvaitė, S.Mackevičiūtė        
 14   Kotryna Čyvaitė 
 Saulė Mackevičiūtė 
  ->        
    [156] 16:25    G.Mockutė, M.Sukackaitė    
 11   Vakarė Trakšelytė 
 Vykintė Trakšelytė 
      21:11  21:10 [15']    
 V.Trakšelytė, V.Trakšelytė        
 22       ->        
  [148] 16:00    K.Anciūtė, J.Kelečiūtė      
 27         21:5  18:21  21:10 [27']      
 K.Anciūtė, J.Kelečiūtė        
 6   Kristė Anciūtė 
 Jogailė Kelečiūtė 
  ->        
      [164] 17:15    G.Mockutė, M.Sukackaitė  
 7   Gabija Jurkevičiūtė 
 Viltė Paulauskaitė 
        21:16  21:13 [17']  
 G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė        
 26       ->        
  [150] 16:00    G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė      
 23         21:19  21:10 [18']      
 E.Karlikauskytė, G.Šukutytė        
 10   Evelina Karlikauskytė 
 Greta Šukutytė 
  ->        
    [157] 16:50    S.Golubickaitė, A.Leimonaitė    
 15   Fausta Gėdminaitė 
 Milanta Sutkutė 
      17:21  21:18  21:11 [34']    
 F.Gėdminaitė, M.Sutkutė        
 18       ->      P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu   3-a vieta
  [151] 16:25    S.Golubickaitė, A.Leimonaitė   [170] 17:40    P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu
 31         21:14  21:12 [15']    S.Golubickaitė, A.Leimonaitė   21:16  16:21  21:9 [29']
 S.Golubickaitė, A.Leimonaitė        
 2   Samanta Golubickaitė 
 Augustė Leimonaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Borisenko, O.Ščerbakova    
      [165] 17:15    S.Borisenko, O.Ščerbakova  
       A.Ralytė, V.Žilytė   21:15  21:6 [18']   5-a vieta
       
       K.Anciūtė, J.Kelečiūtė     ->
      [166] 17:15    G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė  
       G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė   21:13  15:21  17:21 [30']  
           
           
         A.Ralytė, V.Žilytė   7-a vieta
       
         K.Anciūtė, J.Kelečiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Švaikauskatė, P.Zvezdinaitė      
    [158] 16:50    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė    
     M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė   21:7  21:7 [13']    
      [167] 17:15    T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė  
     T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė     18:21  21:10  21:17 [32']  
    [159] 16:50    T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė    
     J.Linkutė, R.Vitkauskaitė   21:8  21:11 [16']     9-a vieta
       
     K.Čyvaitė, S.Mackevičiūtė       ->
    [160] 16:50    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė    
     V.Trakšelytė, V.Trakšelytė   21:10  21:7 [14']    
      [168] 17:15    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė  
     E.Karlikauskytė, G.Šukutytė     21:15  21:17 [23']  
    [161] 16:50    E.Karlikauskytė, G.Šukutytė    
     F.Gėdminaitė, M.Sutkutė   21:15  21:14 [19']    
           
         M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė   11-a vieta
       
         E.Karlikauskytė, G.Šukutytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Švaikauskatė, P.Zvezdinaitė    
       
       J.Linkutė, R.Vitkauskaitė   ->   13-a vieta
       
       K.Čyvaitė, S.Mackevičiūtė     ->
       
       F.Gėdminaitė, M.Sutkutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė      
   E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė   ->      
     E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.