Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Edgaras Slušnys ,   Nerijus Valuckas   Dėl 1-4 vietų    
[60] 15:45   G.Dima, E.Dima    
 8   Giedrius Dima ,   Ernestas Dima    19:21  21:15  21:12 [30']    
  [70] 17:10   G.Dima, E.Dima  
 5   Oridijus Čaplikas ,   Marijus Stankevičius      21:13  24:22 [23']  
[61] 15:45   K.Drevinskas, T.Kikilas    
 4   Klaidas Drevinskas ,   Tadas Kikilas    21:14  21:11 [18']    1-a vieta
    [80] 18:00   G.Dima, E.Dima
 3   Mamertas Noreika ,   Tomas Petrošius        21:13  21:15 [20']
[62] 16:15   M.Noreika, T.Petrošius    
 6   Vidas Martinkus ,   Arūnas Vizgirda    21:18  21:17 [25']    
  [71] 17:10   M.Noreika, T.Petrošius  
 7   Arnoldas Slušnys ,   Imants Vinkalns      8:21  21:18  21:9 [30']  
[63] 16:15   E.Bradūnas, M.Zinkevičius    
 2   Evaldas Bradūnas ,   Mantas Zinkevičius    21:16  18:21  21:11 [33']    
     
     K.Drevinskas, T.Kikilas  3-a vieta
  [81] 18:00   K.Drevinskas, T.Kikilas
   E.Bradūnas, M.Zinkevičius   21:18  21:17 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Slušnys, N.Valuckas    
  [72] 17:10   E.Slušnys, N.Valuckas  
   O.Čaplikas, M.Stankevičius   21:19  21:18 [20']  5-a vieta
    [82] 18:30   A.Slušnys, I.Vinkalns
   V.Martinkus, A.Vizgirda     15:21  21:19  21:19 [50']
  [73] 17:10   A.Slušnys, I.Vinkalns  
   A.Slušnys, I.Vinkalns   15:21  21:17  21:15 [32']  
       
       
     O.Čaplikas, M.Stankevičius  7-a vieta
    [83] 18:30   V.Martinkus, A.Vizgirda
     V.Martinkus, A.Vizgirda   21:18  21:15 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.