Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Mamertas Noreika 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Noreika, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [33] 12:50   M.Noreika, V.Slušnienė    
 9   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:15  21:7 [20']    
[25] 12:00   I.Vinkalns, D.Rutkauskaitė      
 8   Imants Vinkalns 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  21:16  21:12 [18']      
    [44] 14:05   M.Noreika, V.Slušnienė  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
      21:15  19:21  21:12 [33']  
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 12       ->      
  [34] 13:15   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 13         24:22  21:11 [24']    
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 4   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [52] 14:55   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė
 3   Evaldas Bradūnas 
 Lorena Valantiejienė 
        20:22  21:16  21:19 [39']
 E.Bradūnas, L.Valantiejienė      
 14       ->      
  [35] 13:15   E.Bradūnas, L.Valantiejienė    
 11         21:12  21:13 [22']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 6   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->      
    [45] 14:05   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė  
 7   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
      21:10  21:17 [17']  
[26] 12:25   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 10   Giedrius Dima 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:16  21:16 [23']      
  [36] 13:15   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 15         19:21  21:15  21:16 [34']    
 E.Slušnys, I.Januškienė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Ieva Januškienė 
  ->    A.Slušnys, R.Petrošienė   3-a vieta
      [53] 14:55   A.Slušnys, R.Petrošienė
       E.Bradūnas, L.Valantiejienė   9:21  21:17  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Vinkalns, D.Rutkauskaitė    
    [46] 14:30   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:19  21:19 [23']   5-a vieta
      [54] 15:20   E.Slušnys, I.Januškienė
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė     21:19  20:22  21:19 [33']
    [47] 14:30   E.Slušnys, I.Januškienė  
     E.Slušnys, I.Januškienė   17:21  21:10  21:9 [27']  
         
         
       I.Vinkalns, D.Rutkauskaitė   7-a vieta
      [55] 15:20   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:12  21:17 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   ->    
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [37] 13:40   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė
        21:15  21:15 [24']
   .    
    ->    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     ->  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga Atšaukta !!!
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR Atšaukta !!!
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.