Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Mamertas Noreika 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Noreika, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [33] 12:50   M.Noreika, V.Slušnienė    
 9   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:15  21:7 [20']    
[25] 12:00   I.Vinkalns, D.Ruzvaltienė      
 8   Imants Vinkalns 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  21:16  21:12 [18']      
    [44] 14:05   M.Noreika, V.Slušnienė  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
      21:15  19:21  21:12 [33']  
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 12       ->      
  [34] 13:15   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 13         24:22  21:11 [24']    
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 4   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [52] 14:55   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė
 3   Evaldas Bradūnas 
 Lorena Valantiejienė 
        20:22  21:16  21:19 [39']
 E.Bradūnas, L.Valantiejienė      
 14       ->      
  [35] 13:15   E.Bradūnas, L.Valantiejienė    
 11         21:12  21:13 [22']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 6   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->      
    [45] 14:05   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė  
 7   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
      21:10  21:17 [17']  
[26] 12:25   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 10   Giedrius Dima 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:16  21:16 [23']      
  [36] 13:15   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 15         19:21  21:15  21:16 [34']    
 E.Slušnys, I.Januškienė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Ieva Januškienė 
  ->    A.Slušnys, R.Petrošienė   3-a vieta
      [53] 14:55   A.Slušnys, R.Petrošienė
       E.Bradūnas, L.Valantiejienė   9:21  21:17  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Vinkalns, D.Ruzvaltienė    
    [46] 14:30   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:19  21:19 [23']   5-a vieta
      [54] 15:20   E.Slušnys, I.Januškienė
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė     21:19  20:22  21:19 [33']
    [47] 14:30   E.Slušnys, I.Januškienė  
     E.Slušnys, I.Januškienė   17:21  21:10  21:9 [27']  
         
         
       I.Vinkalns, D.Ruzvaltienė   7-a vieta
      [55] 15:20   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:12  21:17 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   ->    
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [37] 13:40   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė
        21:15  21:15 [24']
   .    
    ->    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     ->  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.