Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [64] 16:15   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius    
 9   Arūnas Grigalauskas 
 Henrikas Smilgevičius 
    21:19  23:21 [28']    
[56] 15:20   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius      
 8   Dalius Katelė 
 Darius Matulaitis 
  21:16  21:11 [25']      
    [74] 17:35   G.Stasiulis, V.Turolevičius  
 5   Giedrius Stasiulis 
 Vaidas Turolevičius 
      21:15  21:15 [22']  
[57] 15:20   G.Stasiulis, V.Turolevičius      
 12   Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
  21:9  21:11 [19']      
  [65] 16:15   G.Stasiulis, V.Turolevičius    
 13         21:12  21:8    
 R.Grytė, T.Jarutis      
 4   Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
  ->       1-a vieta
      [84] 18:30   G.Stasiulis, V.Turolevičius
 3   Vitalij Krasovskij 
 Paulius Liutikas 
        21:17  21:17 [22']
 V.Krasovskij, P.Liutikas      
 14       ->      
  [66] 16:45   V.Krasovskij, P.Liutikas    
 11   Feliksas Joneikis 
 Artūras Ščerbakovas 
    21:18  21:14 [24']    
[58] 15:45   E.Litvinskas, S.Noreika      
 6   Egidijus Litvinskas 
 Saulius Noreika 
  21:15  21:11 [24']      
    [75] 17:35   V.Krasovskij, P.Liutikas  
 7   Ridas Andrijauskas 
 Valdas Kundrotas 
      21:13  19:21  21:19 [30']  
[59] 15:45   S.Kannan, N.Subramaniyan      
 10   Saran Kannan 
 Navin Kumar Subramaniyan 
  20:22  21:10  21:17 [31']      
  [67] 16:45   S.Kannan, N.Subramaniyan    
 15         21:16  16:21  21:16 [34']    
 L.Kupetauskas, M.Papuška      
 2   Linas Kupetauskas 
 Mantas Papuška 
  ->    A.Grigalauskas, H.Smilgevičius   3-a vieta
      [85] 18:30   S.Kannan, N.Subramaniyan
       S.Kannan, N.Subramaniyan   21:15  16:21  21:17 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas    
    [76] 17:35   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas  
     R.Grytė, T.Jarutis   21:19  26:24 [25']   5-a vieta
      [86] 18:55   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas
     E.Litvinskas, S.Noreika     21:19  21:19 [28']
    [77] 17:35   L.Kupetauskas, M.Papuška  
     L.Kupetauskas, M.Papuška   22:24  21:16  21:19 [38']  
         
         
       R.Grytė, T.Jarutis   7-a vieta
      [87] 18:55   R.Grytė, T.Jarutis
       E.Litvinskas, S.Noreika   23:21  12:21  21:15 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Katelė, D.Matulaitis    
   D.Katelė, D.Matulaitis   ->    
    [68] 16:45   D.Katelė, D.Matulaitis  
   K.Kučinskas, V.Šalunovas     21:15  21:15 [22']  
   K.Kučinskas, V.Šalunovas    
    ->     9-a vieta
      [78] 18:00   D.Katelė, D.Matulaitis
        21:12  21:13 [22']
   F.Joneikis, A.Ščerbakovas    
   F.Joneikis, A.Ščerbakovas   ->    
    [69] 16:45   R.Andrijauskas, V.Kundrotas  
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas     21:7  21:14 [20']  
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas    
    ->    
         
       K.Kučinskas, V.Šalunovas   11-a vieta
      [79] 18:00   K.Kučinskas, V.Šalunovas
       F.Joneikis, A.Ščerbakovas   18:21  21:12  21:15 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.