Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [64] 16:15   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius    
 9   Arūnas Grigalauskas 
 Henrikas Smilgevičius 
    21:19  23:21 [28']    
[56] 15:20   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius      
 8   Dalius Katelė 
 Darius Matulaitis 
  21:16  21:11 [25']      
    [74] 17:35   G.Stasiulis, V.Turolevičius  
 5   Giedrius Stasiulis 
 Vaidas Turolevičius 
      21:15  21:15 [22']  
[57] 15:20   G.Stasiulis, V.Turolevičius      
 12   Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
  21:9  21:11 [19']      
  [65] 16:15   G.Stasiulis, V.Turolevičius    
 13         21:12  21:8    
 R.Grytė, T.Jarutis      
 4   Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
  ->       1-a vieta
      [84] 18:30   G.Stasiulis, V.Turolevičius
 3   Vitalij Krasovskij 
 Paulius Liutikas 
        21:17  21:17 [22']
 V.Krasovskij, P.Liutikas      
 14       ->      
  [66] 16:45   V.Krasovskij, P.Liutikas    
 11   Feliksas Joneikis 
 Artūras Ščerbakovas 
    21:18  21:14 [24']    
[58] 15:45   E.Litvinskas, S.Noreika      
 6   Egidijus Litvinskas 
 Saulius Noreika 
  21:15  21:11 [24']      
    [75] 17:35   V.Krasovskij, P.Liutikas  
 7   Ridas Andrijauskas 
 Valdas Kundrotas 
      21:13  19:21  21:19 [30']  
[59] 15:45   S.Kannan, N.Subramaniyan      
 10   Saran Kannan 
 Navin Kumar Subramaniyan 
  20:22  21:10  21:17 [31']      
  [67] 16:45   S.Kannan, N.Subramaniyan    
 15         21:16  16:21  21:16 [34']    
 L.Kupetauskas, M.Papuška      
 2   Linas Kupetauskas 
 Mantas Papuška 
  ->    A.Grigalauskas, H.Smilgevičius   3-a vieta
      [85] 18:30   S.Kannan, N.Subramaniyan
       S.Kannan, N.Subramaniyan   21:15  16:21  21:17 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas    
    [76] 17:35   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas  
     R.Grytė, T.Jarutis   21:19  26:24 [25']   5-a vieta
      [86] 18:55   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas
     E.Litvinskas, S.Noreika     21:19  21:19 [28']
    [77] 17:35   L.Kupetauskas, M.Papuška  
     L.Kupetauskas, M.Papuška   22:24  21:16  21:19 [38']  
         
         
       R.Grytė, T.Jarutis   7-a vieta
      [87] 18:55   R.Grytė, T.Jarutis
       E.Litvinskas, S.Noreika   23:21  12:21  21:15 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Katelė, D.Matulaitis    
   D.Katelė, D.Matulaitis   ->    
    [68] 16:45   D.Katelė, D.Matulaitis  
   K.Kučinskas, V.Šalunovas     21:15  21:15 [22']  
   K.Kučinskas, V.Šalunovas    
    ->     9-a vieta
      [78] 18:00   D.Katelė, D.Matulaitis
        21:12  21:13 [22']
   F.Joneikis, A.Ščerbakovas    
   F.Joneikis, A.Ščerbakovas   ->    
    [69] 16:45   R.Andrijauskas, V.Kundrotas  
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas     21:7  21:14 [20']  
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas    
    ->    
         
       K.Kučinskas, V.Šalunovas   11-a vieta
      [79] 18:00   K.Kučinskas, V.Šalunovas
       F.Joneikis, A.Ščerbakovas   18:21  21:12  21:15 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.