Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-01 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-03 2018-06-03  
 1   Raul Must    Dėl 1-16 vietos        
[182] 15:10    R.Must        
 32   Mateusz Swierczynki    14:21  21:13  21:13 [47']        
  [243] 11:20    R.Must      
 17   Ondřej Král      21:17  21:15 [33']      
[185] 15:20    K.Leonov        
 16   Kyrylo Leonov    21:11  21:10 [29']        
    [278] 17:10    R.Must    
 9   Milan Dratva        21:19  5:21  21:16 [45']    
[187] 15:45    R.Messerschmidt        
 24   Rasmus Messerschmidt    21:5  21:11 [24']        
  [241] 10:40    R.Messerschmidt      
 25   Joonas Korhonen      21:11  16:21  21:16 [44']      
[183] 15:10    J.Korhonen        
 8   Ade Resky Dwicahyo    21:15  16:21  21:17 [57']        
      [299] 11:20    T.Popov  
 5   Sahil Sipani          21:16  22:20 [44']  
[188] 15:45    C.Popov        
 28   Christo Popov    21:9  21:10 [28']        
  [244] 11:20    G.Karpov      
 21   Georgii Karpov      22:20  24:22 [58']      
[184] 15:10    G.Karpov        
 12   Andy Tsai    21:10  21:14 [25']        
    [281] 17:50    T.Popov    
 13   Toma Junior Popov        19:21  21:12  21:19 [72']    
[191] 15:55    T.Popov        
 20   Jaromir Janacek    21:12  21:16 [29']        
  [245] 11:20    T.Popov      
 29   Cristian Savin      21:12  21:11 [27']      
[192] 15:55    C.Savin        
 4   Wolfgang Gnedt    21:15  18:21  21:15 [50']         1-a vieta
        [305] 17:30    T.Popov
 3   Dmytro Zavadsky            21:10  21:15 [36']
[193] 16:20    J.Toft        
 30   Jesper Toft    21:18  21:19 [35']        
  [242] 10:40    J.Toft      
 19   David Jones      14:21  21:15  21:10 [45']      
[194] 16:20    D.Jones        
 14   Christian Kirchmayr    21:16  19:21  21:12 [54']        
    [285] 18:30    J.Toft    
 11   Remi Rossi        21:12  19:21  21:13 [51']    
[195] 16:20    L.Zevl        
 22   Lukas Zevl    21:17  22:20 [34']        
  [246] 11:20    L.Zevl      
 27   Krzysztof Jakowczuk      21:17  21:12 [26']      
[196] 16:20    K.Jakowczuk        
 6   Luke Pearce     21:18  22:24  21:12 [65']        
      [298] 10:40    L.Rossi  
 7   Jonathan Dolan          21:11  22:20 [33']  
[197] 16:30    J.Dolan        
 26   Chirag Sen    ->        
  [247] 11:20    J.Dolan      
 23   Matej Hlinican      21:15  21:16 [27']      
[198] 16:30    D.Chislov        
 10   Daniel Chislov    21:16  21:16 [24']        
    [279] 17:10    L.Rossi    
 15   Leo Rossi        21:18  16:21  21:16 [56']    
[199] 16:55    L.Rossi        
 18   Ilias Xanthou    21:12  10:0 [18']      R.Must   3-a vieta
  [248] 12:00    L.Rossi  
 31   Artur Niyazov      21:13  21:19 [33']    J.Toft   ->
[200] 16:55    I.Heino        
 2   Iikka Heino    21:13  21:18 [31']     Dėl 5-8 vietos    
       R.Messerschmidt    
       
       G.Karpov   ->   5-a vieta
       
       L.Zevl     ->
       
       J.Dolan   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Leonov      
       
     J.Korhonen   ->    
       
     C.Popov     ->  
       
     C.Savin   ->     9-a vieta
       
     D.Jones       ->
       
     K.Jakowczuk   ->    
       
     D.Chislov     ->  
       
     I.Heino   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   M.Swierczynki        
       
   O.Král   ->      
       
   M.Dratva     ->    
       
   A.Dwicahyo   ->      
       
   S.Sipani       ->  
       
   A.Tsai   ->      
       
   J.Janacek     ->    
       
   W.Gnedt   ->       17-a vieta
       
   D.Zavadsky         ->
       
   C.Kirchmayr   ->      
       
   R.Rossi     ->    
       
   L.Pearce   ->      
       
   C.Sen       ->  
       
   M.Hlinican   ->      
       
   I.Xanthou     ->    
       
   A.Niyazov   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.