Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-01 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-03 2018-06-03  
 1   Kristin Kuuba    Dėl 1-16 vietos        
[170] 14:00    K.Kuuba        
 32   Josefine Redkjær Jensen    21:10  21:17 [25']        
  [249] 12:00    K.Kuuba      
 17   Elizaveta Pyatina      21:8  21:10 [21']      
[171] 14:00    E.Pyatina        
 16   Katserina Zablotskaja    21:12  21:7 [19']        
    [277] 17:10    K.Kuuba    
 9   Jordan Hart        21:13  21:18 [26']    
[172] 14:00    J.Hart        
 24   Gerda Voitechovskaja    17:21  21:13  21:7 [34']        
  [250] 12:00    J.Hart      
 25   Anastasiya Cherniavskaya      21:17  21:16 [28']      
[173] 14:00    S.Milova        
 8   Sabina Milova    21:19  21:16 [27']        
      [294] 10:00    K.Kuuba  
 5   Agnes Korosi          21:16  21:16 [26']  
[174] 14:00    A.Korosi        
 28   Eleni Christodoulou    21:8  21:14 [25']        
  [251] 12:00    L.Sarosi      
 21   Anna Mikhalkova      21:17  21:18 [31']      
[178] 14:35    L.Sarosi        
 12   Laura Sarosi    21:17  21:13 [30']        
    [282] 17:50    R.Stern    
 13   Ronja Stern        21:18  19:21  21:10 [51']    
[169] 14:00    R.Stern        
 20   Ieva Pope    21:15  21:10 [24']        
  [252] 12:00    R.Stern      
 29   Iben Bergstein      21:17  21:16 [34']      
[175] 14:35    I.Bergstein        
 4   Miranda Wilson    21:17  18:21  21:19 [45']         1-a vieta
        [303] 16:30    K.Kuuba
 3   Anastasia Shapovalova            21:10  21:16 [29']
[179] 14:45    A.Shapovalova        
 30   Vytautė Fomkinaitė    21:13  21:23  21:18 [45']        
  [253] 12:40    A.Shapovalova      
 19   Emilie Hamang      21:14  21:16 [27']      
[176] 14:35    G.Saar        
 14   Getter Saar    19:21  22:20  21:10 [42']        
    [283] 17:50    M.Delcheva    
 11   Katia Normand        21:10  23:21 [28']    
[180] 14:45    M.Delcheva        
 22   Maria Delcheva    21:18  14:21  21:18 [53']        
  [254] 12:40    M.Delcheva      
 27   Vladyslava Lesnaya      21:17  21:15 [34']      
[181] 15:10    V.Lesnaya        
 6   Sara Penalver Pereira    9:21  21:19  21:19 [40']        
      [297] 10:40    A.Zaitsava  
 7   Brid Stepper          21:13  21:23  22:20 [58']  
[186] 15:20    D.Gonda        
 26   Daniella Gonda    21:12  21:23  21:18 [39']        
  [255] 12:40    D.Gonda      
 23   Tereza Svabikova      17:21  21:18  21:8 [38']      
[190] 15:45    T.Svabikova        
 10   Kati-Kreet Marran    21:14  21:19 [25']        
    [284] 17:50    A.Zaitsava    
 15   Abigail Holden        21:18  21:8 [26']    
[189] 15:45    A.Holden        
 18   Yaelle Hoyaux    18:21  21:18  21:15 [53']      R.Stern   3-a vieta
  [256] 12:40    A.Zaitsava  
 31   Theresa Isenberg      24:22  21:18 [36']    M.Delcheva   ->
[177] 14:35    A.Zaitsava        
 2   Alesia Zaitsava    21:17  21:13 [27']     Dėl 5-8 vietos    
       J.Hart    
       
       L.Sarosi   ->   5-a vieta
       
       A.Shapovalova     ->
       
       D.Gonda   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Pyatina      
       
     S.Milova   ->    
       
     A.Korosi     ->  
       
     I.Bergstein   ->     9-a vieta
       
     G.Saar       ->
       
     V.Lesnaya   ->    
       
     T.Svabikova     ->  
       
     A.Holden   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   J.Jensen        
       
   K.Zablotskaja   ->      
       
   G.Voitechovskaja     ->    
       
   A.Cherniavskaya   ->      
       
   E.Christodoulou       ->  
       
   A.Mikhalkova   ->      
       
   I.Pope     ->    
       
   M.Wilson   ->       17-a vieta
       
   V.Fomkinaitė         ->
       
   E.Hamang   ->      
       
   K.Normand     ->    
       
   S.Penalver Pereira   ->      
       
   B.Stepper       ->  
       
   K.Marran   ->      
       
   Y.Hoyaux     ->    
       
   T.Isenberg   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.