Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-01 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-03 2018-06-03  
 1   Milan Dratva 
 Matej Hlinican 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Dratva, M.Hlinican        
 32       ->        
  [257] 12:40    M.Dratva, M.Hlinican      
 17   Thomas Baures 
 Mathieu Gangloff 
    21:18  21:15 [32']      
[223] 19:50    T.Baures, M.Gangloff        
 16   Brian Holtschke 
 Lukas Resch 
  21:18  21:16 [25']        
    [280] 17:10    Y.Gaudin, J.Van Nieuwkerke    
 9   Yanis Gaudin 
 Jona Van Nieuwkerke 
      21:17  16:21  21:19 [47']    
 Y.Gaudin, J.Van Nieuwkerke        
 24       ->        
  [258] 13:20    Y.Gaudin, J.Van Nieuwkerke      
 25   Sturla Flaten Jorgensen 
 Carl Christian Mork 
    23:21  21:19 [31']      
[230] 20:25    S.Jorgensen, C.Mork        
 8   Jan Rudzinski 
 Mateusz Swierczynki 
  17:21  21:19  23:21 [42']        
      [295] 10:00    E.Lauritzen, M.Muurholm  
 5   Kristjan Kaljurand 
 Raul Kasner 
        21:16  21:11 [27']  
 K.Kaljurand, R.Kasner        
 28       ->        
  [259] 13:20    K.Kaljurand, R.Kasner      
 21   Philip Illum Klindt 
 Mads Thøgersen 
    ->      
[224] 19:50    P.Klindt, M.Thøgersen        
 12   Vladyslav Buldenko 
 Oleksandr Kolesnik 
  21:15  21:17 [27']        
    [286] 18:30    E.Lauritzen, M.Muurholm    
 13   Maxime Briot 
 Kenji Lovang 
      21:12  21:18 [30']    
 M.Briot, K.Lovang        
 20       ->        
  [260] 13:20    E.Lauritzen, M.Muurholm      
 29   Emil Lauritzen 
 Mads Muurholm 
    18:21  21:15  21:15 [52']      
[221] 19:25    E.Lauritzen, M.Muurholm        
 4   Georgii Karpov 
 Mikhail Lavrikov 
  22:20  21:16 [32']         1-a vieta
        [304] 17:00    F.Delrue, W.Villeger
 3   Egor Kurdyukov 
 Egor Okolov 
          21:12  21:17 [30']
[225] 19:50    A.Fleischer, O.Sunekær        
 30   Andreas Fleischer 
 Oscar Sunekær 
  21:17  21:19 [29']        
  [261] 13:20    F.Delrue, W.Villeger      
 19         21:12  21:14 [28']      
 F.Delrue, W.Villeger        
 14   Fabien Delrue 
 William Villeger 
  ->        
    [287] 18:30    F.Delrue, W.Villeger    
 11   David Bjarni Bjornsson 
 Kristofer Darri Finnsson 
      21:13  21:19 [30']    
[231] 20:35    A.Bøgebjerg, J.Jæger        
 22   Andreas Bøgebjerg 
 Jonas Jæger 
  21:15  21:11 [25']        
  [262] 13:20    A.Bøgebjerg, J.Jæger      
 27         21:14  23:21 [27']      
 R.Huldarsson, D.Johannesson        
 6   Robert Ingi Huldarsson 
 Daniel Johannesson 
  ->        
      [293] 10:00    F.Delrue, W.Villeger  
 7   Jaromir Janacek 
 Tomáš Švejda 
        21:19  21:18 [41']  
[232] 20:35    R.Espersen, S.Grønbjerg        
 26   Rasmus Espersen 
 Sebastian Grønbjerg 
  21:12  12:21  21:17 [39']        
  [263] 14:00    R.Espersen, S.Grønbjerg      
 23         21:17  21:14 [25']      
 A.Niyazov, D.Panarin        
 10   Artur Niyazov 
 Dmitriy Panarin 
  ->        
    [289] 19:10    C.Popov, T.Popov    
 15   Christo Popov 
 Toma Junior Popov 
      21:14  23:21 [35']    
[226] 20:00    C.Popov, T.Popov        
 18   Kyrylo Leonov 
 Oleksandar Shmundyak 
  21:13  21:11 [24']      Y.Gaudin, J.Van Nieuwkerke   3-a vieta
  [264] 14:00    C.Popov, T.Popov  
 31         ->    C.Popov, T.Popov   ->
 M.Christensen, F.Kristensen        
 2   Magnus Christensen 
 Fredrik Kristensen 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Dratva, M.Hlinican    
       
       K.Kaljurand, R.Kasner   ->   5-a vieta
       
       A.Bøgebjerg, J.Jæger     ->
       
       R.Espersen, S.Grønbjerg   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Baures, M.Gangloff      
       
     S.Jorgensen, C.Mork   ->    
       
     P.Klindt, M.Thøgersen     ->  
       
     M.Briot, K.Lovang   ->     9-a vieta
       
     A.Fleischer, O.Sunekær       ->
       
     R.Huldarsson, D.Johannesson   ->    
       
     A.Niyazov, D.Panarin     ->  
       
     M.Christensen, F.Kristensen   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   B.Holtschke, L.Resch   ->      
       
      ->    
       
   J.Rudzinski, M.Swierczynki   ->      
       
        ->  
       
   V.Buldenko, O.Kolesnik   ->      
       
      ->    
       
   G.Karpov, M.Lavrikov   ->       17-a vieta
       
   E.Kurdyukov, E.Okolov         ->
       
    ->      
       
   D.Bjornsson, K.Finnsson     ->    
       
    ->      
       
   J.Janacek, T.Švejda       ->  
       
    ->      
       
   K.Leonov, O.Shmundyak     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.