Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-01 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-03 2018-06-03  
 1   Kristin Kuuba 
 Helina Ruutel 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Kuuba, H.Ruutel        
 32       ->        
  [265] 14:00    K.Kuuba, H.Ruutel      
 17   Julia Bitsoukova 
 Maryana Viarbitskaya 
    21:19  21:17 [24']      
[217] 19:15    J.Bitsoukova, M.Viarbitskaya        
 16   Solvar Flaten Jorgensen 
 Natalie Syvertsen 
  12:21  21:12  21:17 [37']        
    [288] 18:30    K.Kuuba, H.Ruutel    
 9   Wiktoria Dabczynska 
 Aleksandra Goszcynska 
      21:13  21:11 [24']    
 W.Dabczynska, A.Goszcynska        
 24       ->        
  [266] 14:00    W.Dabczynska, A.Goszcynska      
 25   Anastasiia Boiarun 
 Alena Iakovleva 
    21:15  20:22  21:14 [55']      
[227] 20:25    K.Johansson, M.Sjoo        
 8   Klara Johansson 
 Moa Sjoo 
  22:20  28:26 [39']        
      [300] 11:20    K.Kuuba, H.Ruutel  
 5   Ieva Pope 
 Monika Radovska 
        21:16  21:16 [30']  
 I.Pope, M.Radovska        
 28       ->        
  [267] 14:00    V.Heriau, M.Lambert      
 21   Maija Krzywacki 
 Inalotta Suutarinen 
    21:15  21:12 [28']      
[222] 19:50    V.Heriau, M.Lambert        
 12   Vimala Heriau 
 Margot Lambert 
  21:16  21:19 [30']        
    [290] 19:10    V.Heriau, M.Lambert    
 13   Tilda Sjoo 
 Olivia Wanglund 
      21:14  22:24  21:9 [58']    
 T.Sjoo, O.Wanglund        
 20       ->        
  [268] 14:40    T.Sjoo, O.Wanglund      
 29   Maria Kuse 
 Ann-Kathrin Spöri 
    21:16  21:14 [33']      
[228] 20:25    A.Osiyanenko, A.Shapovalova        
 4   Anastasia Osiyanenko 
 Anastasia Shapovalova 
  16:21  21:16  21:16 [43']         1-a vieta
        [306] 18:00    K.Kuuba, H.Ruutel
 3   Wiktoria Adamek 
 Agnieszka Foryta 
          21:17  21:16 [31']
[229] 20:25    W.Adamek, A.Foryta        
 30   Sharone Bauer 
 Marion Le Turdu 
  21:18  21:19 [36']        
  [269] 14:40    A.Holden, F.Liew      
 19         23:21  21:18 [29']      
 A.Holden, F.Liew        
 14   Abigail Holden 
 Fee Teng Liew 
  ->        
    [291] 19:10    N.Bukoviczki, D.Gonda    
 11   Sigridur Arnadottir 
 Thorunn Eylands 
      21:18  15:21  21:15 [44']    
[218] 19:15    V.Fomkinaitė, G.Voitechovskaja        
 22   Vytautė Fomkinaitė 
 Gerda Voitechovskaja 
  21:15  21:13 [23']        
  [270] 14:40    N.Bukoviczki, D.Gonda      
 27         21:19  21:14 [24']      
 N.Bukoviczki, D.Gonda        
 6   Nikoletta Bukoviczki 
 Daniella Gonda 
  ->        
      [296] 10:40    A.Desmons, J.Moinard  
 7   Clara Cotte 
 Charlotte Ganci 
        22:20  21:12 [33']  
[219] 19:15    A.Sharapova, J.Zapolskaya        
 26   Anastasiia Sharapova 
 Julia Zapolskaya 
  21:15  21:11 [26']        
  [271] 14:40    A.Sharapova, J.Zapolskaya      
 23         21:18  21:13 [23']      
 S.Moora, H.Piho        
 10   Sigrid Laura Moora 
 Hannaliina Piho 
  ->        
    [292] 19:10    A.Desmons, J.Moinard    
 15   Liana Lenceviča 
 Jekaterina Romanova 
      21:18  19:21  21:18 [54']    
[220] 19:15    A.Desmons, J.Moinard        
 18   Ainoa Desmons 
 Juliette Moinard 
  21:16  21:13 [26']      V.Heriau, M.Lambert   3-a vieta
  [272] 14:40    A.Desmons, J.Moinard  
 31         21:12  21:11 [25']    N.Bukoviczki, D.Gonda   ->
 A.Cherniavskaya, A.Zaitsava        
 2   Anastasiya Cherniavskaya 
 Alesia Zaitsava 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       W.Dabczynska, A.Goszcynska    
       
       T.Sjoo, O.Wanglund   ->   5-a vieta
       
       A.Holden, F.Liew     ->
       
       A.Sharapova, J.Zapolskaya   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Bitsoukova, M.Viarbitskaya      
       
     K.Johansson, M.Sjoo   ->    
       
     I.Pope, M.Radovska     ->  
       
     A.Osiyanenko, A.Shapovalova   ->     9-a vieta
       
     W.Adamek, A.Foryta       ->
       
     V.Fomkinaitė, G.Voitechovskaja   ->    
       
     S.Moora, H.Piho     ->  
       
     A.Cherniavskaya, A.Zaitsava   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   S.Jorgensen, N.Syvertsen   ->      
       
      ->    
       
   A.Boiarun, A.Iakovleva   ->      
       
        ->  
       
   M.Krzywacki, I.Suutarinen   ->      
       
      ->    
       
   M.Kuse, A.Spöri   ->       17-a vieta
       
   S.Bauer, M.Le Turdu         ->
       
    ->      
       
   S.Arnadottir, T.Eylands     ->    
       
    ->      
       
   C.Cotte, C.Ganci       ->  
       
    ->      
       
   L.Lenceviča, J.Romanova     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.