Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-01 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-03 2018-06-03  
 1   Pawel Smilowski 
 Magdalena Swierczynska 
  Dėl 1-16 vietos        
[201] 16:55    P.Smilowski, M.Swierczynska        
 32   Kristofer Darri Finnsson 
 Thorunn Eylands 
  21:17  21:11 [26']        
  [233] 10:00    P.Smilowski, M.Swierczynska      
 17   Konrad Ploch 
 Aleksandra Goszcynska 
    21:16  21:17 [22']      
[202] 16:55    M.Kicklitz, T.Nguyen        
 16   Matthias Kicklitz 
 Thuc phuong Nguyen 
  17:21  21:9  21:19 [32']        
    [273] 16:30    P.Smilowski, M.Swierczynska    
 9   Fabien Delrue 
 Juliette Moinard 
      21:15  21:19 [33']    
[203] 17:05    F.Delrue, J.Moinard        
 24   Petros Tentas 
 Eirini Goygleri 
  21:7  21:14 [22']        
  [234] 10:00    F.Delrue, J.Moinard      
 25   Fabian Stoppel 
 Ann-Kathrin Spöri 
    26:24  17:21  21:16 [51']      
[215] 18:40    F.Stoppel, A.Spöri        
 8   Bedrich Valenta 
 Martina Krocova 
  21:14  21:18 [23']        
      [302] 12:00    P.Smilowski, M.Swierczynska  
 5   Filip Budzel 
 Tereza Svabikova 
        ->  
[205] 17:30    F.Budzel, T.Svabikova        
 28   Avinash Gupta 
 Basia Grodynska 
  21:15  21:15 [22']        
  [235] 10:00    M.Laibacher, J.Petrikowski      
 21   Lev Barinov 
 Anastasiia Boiarun 
    18:21  21:19  21:12 [41']      
[216] 18:40    M.Laibacher, J.Petrikowski        
 12   Malte Laibacher 
 Jule Petrikowski 
  21:16  21:19 [28']        
    [274] 16:30    M.Laibacher, J.Petrikowski    
 13   Dmytro Zavadsky 
 Vladyslava Lesnaya 
      21:23  25:23  24:22 [58']    
[211] 18:05    D.Zavadsky, V.Lesnaya        
 20   Lennart Konder 
 Julia Resch 
  21:13  21:13 [24']        
  [236] 10:00    D.Zavadsky, V.Lesnaya      
 29   Eveshgaran Vasigaran 
 Dharshinie Vasigaran 
    23:21  21:10 [29']      
[204] 17:05    E.Vasigaran, D.Vasigaran        
 4   Magnus Christensen 
 Natalie Syvertsen 
  21:19  21:4 [22']         1-a vieta
        [307] 18:30    P.Smilowski, M.Swierczynska
 3   Robert Cybulski 
 Wiktoria Dabczynska 
          21:17  25:23 [36']
[212] 18:05    J.Toft, N.Anthonisen        
 30   Jesper Toft 
 Natasja P. Anthonisen 
  26:24  15:21  22:20 [48']        
  [237] 10:00    E.Lauritzen, I.Bergstein      
 19   Emil Lauritzen 
 Iben Bergstein 
    17:21  21:13  21:19 [48']      
[206] 17:30    E.Lauritzen, I.Bergstein        
 14   Brian Holtschke 
 Miranda Wilson 
  21:14  21:17 [28']        
    [275] 16:30    E.Lauritzen, I.Bergstein    
 11   Kenji Lovang 
 Marion Le Turdu 
      19:21  21:9  21:17 [43']    
[207] 17:30    W.Villeger, S.Bauer        
 22   William Villeger 
 Sharone Bauer 
  21:16  21:14 [30']        
  [238] 10:40    W.Villeger, S.Bauer      
 27   Filip Suwanphingkha 
 Malena Norrman 
    21:15  21:16 [26']      
[213] 18:05    F.Suwanphingkha, M.Norrman        
 6   Jaromir Janacek 
 Sabina Milova 
  11:21  21:18  21:18 [35']        
      [301] 11:20    E.Lauritzen, I.Bergstein  
 7   Maciej Ociepa 
 Agnieszka Foryta 
        21:13  21:12 [24']  
[214] 18:05    S.Grønbjerg, C.Graversen        
 26   Sebastian Grønbjerg 
 Clara Graversen 
  18:21  22:20  21:15 [41']        
  [239] 10:40    G.Karpov, A.Kurdyukova      
 23   Georgii Karpov 
 Anastasiia Kurdyukova 
    21:13  21:8 [21']      
[208] 17:30    G.Karpov, A.Kurdyukova        
 10   Daniel Johannesson 
 Sigridur Arnadottir 
  21:7  21:16 [20']        
    [276] 16:30    G.Karpov, A.Kurdyukova    
 15   Maxime Briot 
 Ainoa Desmons 
      22:20  21:10 [28']    
[209] 17:40    M.Briot, A.Desmons        
 18   Jack Macgregor 
 Toni Woods 
  21:12  21:19 [25']      M.Laibacher, J.Petrikowski   3-a vieta
  [240] 10:40    M.Briot, A.Desmons  
 31   Artem Tkachuk 
 Anna Mikhalkova 
    21:12  21:8 [21']    G.Karpov, A.Kurdyukova   ->
[210] 17:40    A.Tkachuk, A.Mikhalkova        
 2   Fredrik Kristensen 
 Solvar Flaten Jorgensen 
    B/Ž     Dėl 5-8 vietos    
       F.Delrue, J.Moinard    
       
       D.Zavadsky, V.Lesnaya   ->   5-a vieta
       
       W.Villeger, S.Bauer     ->
       
       M.Briot, A.Desmons   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kicklitz, T.Nguyen      
       
     F.Stoppel, A.Spöri   ->    
       
     F.Budzel, T.Svabikova     ->  
       
     E.Vasigaran, D.Vasigaran   ->     9-a vieta
       
     J.Toft, N.Anthonisen       ->
       
     F.Suwanphingkha, M.Norrman   ->    
       
     S.Grønbjerg, C.Graversen     ->  
       
     A.Tkachuk, A.Mikhalkova   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   K.Finnsson, T.Eylands        
       
   K.Ploch, A.Goszcynska   ->      
       
   P.Tentas, E.Goygleri     ->    
       
   B.Valenta, M.Krocova   ->      
       
   A.Gupta, B.Grodynska       ->  
       
   L.Barinov, A.Boiarun   ->      
       
   L.Konder, J.Resch     ->    
       
   M.Christensen, N.Syvertsen   ->       17-a vieta
       
   R.Cybulski, W.Dabczynska         ->
       
   B.Holtschke, M.Wilson   ->      
       
   K.Lovang, M.Le Turdu     ->    
       
   J.Janacek, S.Milova   ->      
       
   M.Ociepa, A.Foryta       ->  
       
   D.Johannesson, S.Arnadottir   ->      
       
   J.Macgregor, T.Woods     ->    
       
   F.Kristensen, S.Jorgensen   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
    [285]    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.