Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 80, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija

2018-05-31 2018-05-31 2018-05-31 2018-06-01  
 1   Luke Pearce          
 L.Pearce      
 128       ->      
[34] 11:30    L.Resch     
 65   Lukas Resch      21:10  21:12 [22']    
 L.Resch      
 64       ->      
    [83] 15:40    L.Resch  
 33   Mikk Jarveoja        21:14  21:10 [21']  
 M.Jarveoja      
 96       ->      
[35] 11:40    J.Macgregor    
 97   Mattias Xu       21:5  17:21  21:17 [38']    
[2] 09:00    J.Macgregor      
 32   Jack Macgregor    21:19  21:10 [26']      
      [141] 10:00    C.Popov
 17   Dmitriy Panarin          21:11  21:17 [31']
 D.Panarin      
 112       ->      
[36] 11:40    C.Popov     
 81   Christo Popov      21:10  20:22  21:11 [53']    
 C.Popov      
 48       ->      
    [84] 15:40    C.Popov  
 49   Marcus Loo        14:21  21:10  21:15 [64']  
 M.Loo      
 80       ->      
[38] 12:00    A.Lane    
 113   Andreas Fleischer      21:11  21:11 [22']    
[3] 09:00    A.Lane      
 16   Alex Lane    21:18  21:16 [29']      
         
         

   2-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-05-31 2018-05-31 2018-06-01
 9   Mads Thøgersen         
 M.Thøgersen      
 120       ->      
[39] 12:00    P.Bartušis     
 73   Povilas Bartušis      21:18  21:18 [32']    
 P.Bartušis      
 56       ->      
    [85] 16:00    J.Scheiwiller  
 41   Johan Azelius        21:16  21:12 [29']  
 J.Azelius      
 88       ->      
[40] 12:00    J.Scheiwiller    
 105   Julien Scheiwiller      16:21  21:10  21:9 [38']    
[4] 09:00    J.Scheiwiller      
 24   Mikk Ounmaa    21:17  21:7 [25']      
      [142] 10:00    G.Karpov
 25   Georgii Karpov          18:21  21:8  21:10 [45']
 G.Karpov      
 104       ->      
[31] 11:30    G.Karpov     
 89   Andis Berzinš      21:8  21:12 [17']    
 A.Berzinš      
 40       ->      
    [86] 16:00    G.Karpov  
 57   Daniel Johannesson        20:22  21:14  21:10 [62']  
 D.Johannesson      
 72       ->      
[41] 12:10    P.Klindt    
 121   Philip Illum Klindt      21:7  21:16 [23']    
[5] 09:00    P.Klindt      
 8   Justus Kilpi    22:20  21:14 [32']      
         
         

   3-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-05-31 2018-05-31 2018-06-01
 5   Oleksandar Shmundyak         
 O.Shmundyak      
 124       ->      
[42] 12:10    O.Shmundyak     
 69   Tomáš Švejda      21:9  21:10 [24']    
 T.Švejda      
 60       ->      
    [87] 16:00    O.Shmundyak  
 37   Richard Kuhl        17:21  21:14  21:15 [59']  
 R.Kuhl      
 92       ->      
[44] 12:30    A.Qowimuramadhoni    
 101   Jorgen Rosenlund      21:11  21:16 [30']    
[6] 09:00    A.Qowimuramadhoni      
 28   Azmy Qowimuramadhoni    21:14  21:14 [27']      
      [143] 10:00    A.Niyazov
 21   Patrick Abildgaard          21:18  21:18 [43']
 P.Abildgaard      
 108       ->      
[45] 12:30    A.Niyazov     
 85   Artur Niyazov      21:17  21:15 [23']    
 A.Niyazov      
 44       ->      
    [88] 16:00    A.Niyazov  
 53   Bedrich Valenta        21:16  21:12 [27']  
 B.Valenta      
 76       ->      
[46] 12:30    B.Valenta    
 117   Adam Lam      21:12  21:10 [22']    
[7] 09:30    A.Lam      
 12   Sabuhi Huseynov    21:11  21:11 [25']      
         
         

   4-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-05-31 2018-05-31 2018-06-01
 13   David Jones         
 D.Jones      
 116       ->      
[47] 12:40    D.Jones     
 77   Shokhzod Gulomzoda      21:17  21:10 [30']    
 S.Gulomzoda      
 52       ->      
    [89] 16:10    D.Jones  
 45   Egor Okolov        21:14  21:11 [26']  
 E.Okolov      
 84       ->      
[48] 12:40    K.Lü    
 109   Murad Bayramov      21:14  21:19 [26']    
[8] 09:30    K.Lü      
 20   Kaj Sjang Lü     3:0 [1']      
      [137] 09:30    D.Jones
 29   Tobias Kuenzi          21:16  11:21  21:13 [60']
 T.Kuenzi      
 100       ->      
[50] 13:00    V.Singer     
 93   Valentin Singer      21:13  21:12 [28']    
 V.Singer      
 36       ->      
    [90] 16:10    V.Singer  
 61   Jonas Petkus        21:15  21:7 [25']  
 J.Petkus      
 68       ->      
[51] 13:00    J.Paul    
 125   Jesper Paul      21:9  21:13 [23']    
[9] 09:30    J.Paul      
 4   Khaitmurat Kulmatov    21:7  10:21  21:15 [41']      
         
         

   5-a kvalifikacija

2018-05-31 2018-05-31 2018-05-31 2018-06-01
 3   Jonathan Dolan         
[10] 09:30    J.Dolan      
 126   Matthew Abela    21:10  21:8 [18']      
[52] 13:00    J.Dolan     
 67         21:9  21:14 [25']    
 F.Suwanphingkha      
 62   Filip Suwanphingkha    ->      
    [92] 16:30    J.Dolan  
 35           24:22  24:22 [44']  
 D.Bosniuk      
 94   Danylo Bosniuk    ->      
[53] 13:10    D.Bosniuk    
 99         21:13  21:16 [26']    
 M.Laanes      
 30   Mihkel Laanes    ->      
      [138] 09:30    J.Dolan
 19   Hans-Kristjan Pilve          21:19  21:15 [26']
[11] 09:40    H.Pilve      
 110   Jahid Alhasanov    21:8  21:14 [21']      
[54] 13:10    K.Walter     
 83         21:11  21:18 [26']    
 K.Walter      
 46   Kevin Arokia Walter    ->      
    [93] 16:30    M.Danielak  
 51           8:12 [9']  
 E.Nicolaou      
 78   Elias Nicolaou    ->      
[56] 13:30    M.Danielak    
 115         21:6  21:17 [22']    
 M.Danielak      
 14   Mateusz Danielak    ->      
         
         

   6-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-05-31 2018-05-31 2018-06-01
 11   Julien Carraggi         
[12] 09:40    J.Carraggi      
 118   Karl Kert    13:21  21:19  21:14 [39']      
[57] 13:30    J.Carraggi     
 75         21:17  21:18 [28']    
 V.Rikheim      
 54   Vegard Rikheim    ->      
    [94] 16:30    M.Swierczynki  
 43           21:18  21:19 [37']  
 I.Venediktov      
 86   Ilya Venediktov    ->      
[58] 13:30    M.Swierczynki    
 107         21:19  21:14 [30']    
 M.Swierczynki      
 22   Mateusz Swierczynki    ->      
      [144] 10:00    M.Swierczynki
 27   Mark Šames          21:18  17:21  21:10 [44']
[13] 10:00    M.Šames      
 102   Sander De Decker    22:20  21:15 [26']      
[59] 13:40    M.Lavrikov     
 91         21:19  23:21 [25']    
 M.Lavrikov      
 38   Mikhail Lavrikov    ->      
    [95] 16:40    M.Lavrikov  
 59           25:23  21:19 [32']  
 K.Finnsson      
 70   Kristofer Darri Finnsson    ->      
[60] 13:40    F.Budzel    
 123         21:14  21:19 [25']    
 F.Budzel      
 6   Filip Budzel    ->      
         
         

   7-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-05-31 2018-05-31 2018-06-01
 7   Heming Lin         
[14] 10:00    H.Lin      
 122   Emil Johansson    21:17  21:15 [34']      
[62] 14:00    H.Lin     
 71         21:15  21:11 [27']    
 E.Timmerman      
 58   Eric Jr Timmerman    ->      
    [96] 16:40    E.Bracke  
 39           21:8  20:22  21:15 [48']  
 T.Flatten      
 90   Torjus Flatten    ->      
[63] 14:00    E.Bracke    
 103         21:18  19:21  21:16 [53']    
 E.Bracke      
 26   Elias Bracke    ->      
      [139] 09:40    J.Toft
 23   Alvaro Vazquez          21:18  21:15 [36']
[15] 10:00    A.Vazquez      
 106   Robert Cybulski    18:21  21:13  21:16 [37']      
[64] 14:00    J.Toft     
 87         21:19  21:13 [27']    
 J.Toft      
 42   Jesper Toft    ->      
    [97] 17:00    J.Toft  
 55           17:21  21:11  21:11 [42']  
 T.Sibbald      
 74   Thomas Sibbald    ->      
[65] 14:10    T.Sibbald    
 119         17:21  21:18  21:12 [47']    
 P.Stensaeth      
 10   Peter Roenn Stensaeth    ->      
         
         

   8-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-05-31 2018-05-31 2018-06-01
 15   Andreas Ioannou         
[16] 10:00    R.Mendes      
 114   Rui Mendes    21:8  21:7 [19']      
[66] 14:10    M.Kicklitz     
 79         21:19  21:11 [26']    
 M.Kicklitz      
 50   Matthias Kicklitz    ->      
    [98] 17:00    M.Kicklitz  
 47           18:21  24:22  21:14 [52']  
 P.Tentas      
 82   Petros Tentas    ->      
[68] 14:30    M.Nowak    
 111         21:15  21:14 [33']    
 M.Nowak      
 18   Marcin Nowak    ->      
      [140] 09:40    A.Dwicahyo
 31   Nikita Fedotovskikh          21:16  21:19 [33']
[1] 09:00    O.Kolesnik      
 98   Oleksandr Kolesnik    18:21  24:22  21:19 [47']      
[37] 12:00    N.Podosinoviks     
 95         21:8  21:17 [28']    
 N.Podosinoviks      
 34   Niks Podosinoviks    ->      
    [99] 17:00    A.Dwicahyo  
 63           21:12  21:14 [30']  
 H.Hurskainen      
 66   Henri Hurskainen    ->      
[69] 14:30    A.Dwicahyo    
 127         15:21  21:17  21:18 [57']    
 A.Dwicahyo      
 2   Ade Resky Dwicahyo    ->      
         
         

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.