Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 1   Julian Lohau 
 Fabian Stoppel 
   
[103] 17:30    J.Lohau, F.Stoppel  
 32   Mads Marum 
 Mattias Xu  
  21:11  21:13 [24']
  [153] 11:00    A.Bøgebjerg, J.Jæger
 17   Pauls Gureckis 
 Reinis Krauklis 
    21:23  21:17  24:22 [52']
[49] 13:00    A.Bøgebjerg, J.Jæger  
 16   Andreas Bøgebjerg 
 Jonas Jæger 
  21:13  21:14 [22']  
     

   2-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 9   Christo Popov 
 Toma Junior Popov 
   
[104] 17:30    C.Popov, T.Popov  
 24   Mikk Ounmaa 
 Mihkel Talts 
  21:15  21:14 [27']  
  [154] 11:00    C.Popov, T.Popov
 25   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
    ->
[113] 18:10    J.Petkus, M.Šames  
 8   Hans-Kristjan Pilve 
 Alexander Raudsepp 
  21:19  21:19 [22']  
     

   3-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 5   Mikk Jarveoja 
 Mihkel Laanes 
   
[109] 18:00    Y.Gaudin, J.Van Nieuwkerke  
 28   Yanis Gaudin 
 Jona Van Nieuwkerke 
  21:12  21:7 [19']  
  [155] 11:00    Y.Gaudin, J.Van Nieuwkerke
 21   Nikita Fedotovskikh 
 Ilya Venediktov 
    21:13  21:15 [22']
[115] 18:30    N.Fedotovskikh, I.Venediktov  
 12   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  21:18  15:21  21:16 [37']  
     

   4-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 13   Jahid Alhasanov 
 Sabuhi Huseynov 
   
[116] 18:30    M.Kicklitz, A.Sonnenschein  
 20   Matthias Kicklitz 
 Aaron Sonnenschein 
  21:11  21:19 [21']  
  [156] 11:00    A.Fleischer, O.Sunekær
 29   Mateusz Danielak 
 Marcin Nowak 
    21:14  13:21  21:18 [36']
[117] 18:30    A.Fleischer, O.Sunekær  
 4   Andreas Fleischer 
 Oscar Sunekær 
  22:20  13:21  23:21 [50']  
     

   5-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 3   Philip Illum Klindt 
 Mads Thøgersen 
   
[110] 18:00    P.Klindt, M.Thøgersen  
 30   Danylo Bosniuk 
 Ivan Druzchenko 
  21:15  21:17 [22']  
  [157] 11:10    P.Klindt, M.Thøgersen
 19   Avinash Gupta 
 Callum Hemming 
    21:11  21:12 [17']
[118] 18:30    R.Cybulski, B.Markiewicz  
 14   Robert Cybulski 
 Bartosz Markiewicz 
  18:21  21:17  22:20 [44']  
     

   6-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 11   Marcus Boman 
 Anton Tjulin 
   
[119] 18:40    T.Flatten, P.Stensaeth  
 22   Torjus Flatten 
 Peter Roenn Stensaeth 
  21:19  21:17 [24']  
  [158] 11:10    E.Lauritzen, M.Muurholm
 27   Ade Resky Dwicahyo 
 Azmy Qowimuramadhoni 
    21:14  21:14 [27']
[120] 18:40    E.Lauritzen, M.Muurholm  
 6   Emil Lauritzen 
 Mads Muurholm 
  21:15  21:12 [25']  
     

   7-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 7   Kazimieras Dauskurtas 
 Ignas Reznikas 
   
[101] 17:10    B.Holtschke, L.Resch  
 26   Brian Holtschke 
 Lukas Resch 
  21:9  21:12 [19']  
  [159] 11:30    B.Holtschke, L.Resch
 23   Konrad Ploch 
 Adam Szolc 
    21:13  21:15 [23']
[114] 18:10    K.Ploch, A.Szolc  
 10   Heming Lin 
 Jesper Paul 
  21:10  21:16 [22']  
     

   8-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 15   Rasmus Espersen 
 Sebastian Grønbjerg 
   
[67] 14:30    R.Espersen, S.Grønbjerg  
 18   Arturs Kelpe 
 Mairis Loiko 
  21:8  21:5 [18']  
  [160] 11:30    R.Espersen, S.Grønbjerg
 31   Emil Johansson 
 Victor Lindahl 
    21:18  21:14 [25']
[121] 19:00    S.Haardt, M.Laibacher  
 2   Sebastian Haardt 
 Malte Laibacher 
  18:21  21:14  21:13 [38']  
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.