Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  

   1-a kvalifikacija
2018-06-01  
 1   Klara Johansson 
 Moa Sjoo 
 
[161] 11:30     K.Johansson, M.Sjoo 
 16   Natasja P. Anthonisen 
 Clara Graversen 
  21:18  22:20 [35']
   

   2-a kvalifikacija
2018-06-01  
 9   Theresa Isenberg 
 Brid Stepper 
 
[168] 12:00     L.Lenceviča, J.Romanova 
 8   Liana Lenceviča 
 Jekaterina Romanova 
  21:23  22:20  21:15 [43']
   

   3-a kvalifikacija
2018-06-01  
 5   Veronika Dobiašova 
 Martina Krocova 
 
[162] 11:40     W.Adamek, A.Foryta 
 12   Wiktoria Adamek 
 Agnieszka Foryta 
  21:10  21:11 [22']
   

   4-a kvalifikacija
2018-06-01  
 13   Maria Kuse 
 Ann-Kathrin Spöri 
 
[163] 11:40     M.Kuse, A.Spöri 
 4   Magdalena Swierczynska 
 Karolina Szubert 
  21:17  21:14 [25']
   

   5-a kvalifikacija
2018-06-01  
 3   Hanna Karkaus 
 Johanna Luostarinen 
 
[164] 12:00     A.Desmons, J.Moinard 
 14   Ainoa Desmons 
 Juliette Moinard 
  21:11  21:14 [23']
   

   6-a kvalifikacija
2018-06-01  
 11   Sigrid Laura Moora 
 Hannaliina Piho 
 
[165] 12:00     S.Moora, H.Piho 
 6   Dharshinie Vasigaran 
 Jayshinie Vasigaran 
  12:21  21:18  21:16 [38']
   

   7-a kvalifikacija
2018-06-01  
 7   Abigail Holden 
 Fee Teng Liew 
 
[166] 12:00     A.Holden, F.Liew 
 10   Vera Ellingsen 
 Emilie Hamang 
  21:9  21:8 [18']
   

   8-a kvalifikacija
2018-06-01  
 15   Maija Krzywacki 
 Inalotta Suutarinen 
 
[167] 12:00     M.Krzywacki, I.Suutarinen 
 2   Kati-Kreet Marran 
 Liisa Tannik 
  21:19  21:12 [23']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.