Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 1   Fabian Stoppel 
 Ann-Kathrin Spöri 
   
[76] 15:00    F.Stoppel, A.Spöri  
 32   Reinis Krauklis 
 Diana Stognija 
  21:14  21:12 [20']
  [129] 09:00    F.Stoppel, A.Spöri
 17   Andreas Bøgebjerg 
 Anna Bygum 
    21:11  21:9 [19']
[107] 17:40    A.Bøgebjerg, A.Bygum  
 16   Emil Johansson 
 Maria Persson 
  21:13  21:14 [21']  
     

   2-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 9   Thomas Baures 
 Vimala Heriau 
   
[100] 17:00    T.Baures, V.Heriau  
 24   David Bjarni Bjornsson 
 Arna Karen Johannsdottir 
  26:24  21:12 [29']  
  [130] 09:00    S.Grønbjerg, C.Graversen
 25   Sebastian Grønbjerg 
 Clara Graversen 
    21:14  21:17 [26']
[102] 17:10    S.Grønbjerg, C.Graversen  
 8   Mathieu Gangloff 
 Margot Lambert 
  21:16  21:18 [32']  
     

   3-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 5   Jesper Toft 
 Natasja P. Anthonisen 
   
[125] 19:30    J.Toft, N.Anthonisen  
 28   Aaron Sonnenschein 
 Leona Michalski 
  21:11  21:13 [21']  
  [131] 09:00    J.Toft, N.Anthonisen
 21   Alexander Raudsepp 
 Merit Magi 
    21:16  10:21  21:10 [35']
[124] 19:10    J.Van Nieuwkerke, J.De Langhe  
 12   Jona Van Nieuwkerke 
 Joke De Langhe 
  22:20  21:16 [22']  
     

   4-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 13   Maciej Ociepa 
 Agnieszka Foryta 
   
[122] 19:00    M.Ociepa, A.Foryta  
 20   Mikk Ounmaa 
 Sigrid Laura Moora 
  14:21  21:17  21:10 [34']  
  [132] 09:00    M.Ociepa, A.Foryta
 29   Ilya Venediktov 
 Mariia Sukhova 
    21:18  21:18 [24']
[126] 19:30    D.Bosniuk, Y.Paksyutova  
 4   Danylo Bosniuk 
 Yevgeniya Paksyutova 
  21:15  19:21  21:19 [36']  
     

   5-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 3   Mikhail Lavrikov 
 Anastasia Shapovalova 
   
[108] 17:40    M.Lavrikov, A.Shapovalova  
 30   Marcus Loo 
 Helina Ruutel 
  16:21  22:20  21:17 [37']  
  [133] 09:00    E.Lauritzen, I.Bergstein
 19   Emil Lauritzen 
 Iben Bergstein 
    21:12  21:19 [26']
[127] 19:40    E.Lauritzen, I.Bergstein  
 14   Yanis Gaudin 
 Charlotte Ganci 
  21:15  21:18 [25']  
     

   6-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 11   Adam Szolc 
 Wiktoria Adamek 
   
[128] 20:00    A.Szolc, W.Adamek  
 22   Victor Lindahl 
 Inalotta Suutarinen 
  17:21  21:14  24:22 [43']  
  [134] 09:00    W.Villeger, S.Bauer
 27   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
    21:13  21:18 [28']
[105] 17:30    W.Villeger, S.Bauer  
 6   William Villeger 
 Sharone Bauer 
  21:16  21:17 [24']  
     

   7-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 7   Lukas Resch 
 Emma Moszczynski 
   
[123] 19:00    G.Karpov, A.Kurdyukova  
 26   Georgii Karpov 
 Anastasiia Kurdyukova 
  21:16  20:22  21:17 [47']  
  [135] 09:30    G.Karpov, A.Kurdyukova
 23   Pauls Gureckis 
 Kristine Šefere 
    21:15  22:20 [25']
[106] 17:30    C.Hemming, F.Liew  
 10   Callum Hemming 
 Fee Teng Liew 
  21:9  21:8 [19']  
     

   8-a kvalifikacija
2018-05-31 2018-06-01  
 15   Sebastian Haardt 
 Maria Kuse 
   
[111] 18:00    A.Lam, A.Holden  
 18   Adam Lam 
 Abigail Holden 
  21:19  21:16 [25']  
  [136] 09:30    M.Laibacher, J.Petrikowski
 31   Laurynas Borusas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
    21:14  20:22  21:11 [35']
[112] 18:00    M.Laibacher, J.Petrikowski  
 2   Malte Laibacher 
 Jule Petrikowski 
  21:10  21:17 [20']  
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.