Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS , Data: 2018-06-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rebeka Aleksevičiūtė 
 Monika Sukackaitė 
21
10
21
13
 22'
21
8
21
8
 21'
84/39
45
2
1
2 Dovilė Ruzvaltienė 
 Neringa Martinavičiūtė 
10
21
13
21
 22'
22
20
15
21
16
21
 34'
76/104
-28
0
3
3 Oresta Ščerbakova 
 Signė Borisenko 
8
21
8
21
 21'
20
22
21
15
21
16
 34'
78/95
-17
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sofija Bagdonaitė 
 Gabija Mockutė 
21
10
21
15
 22'
42/25
17
1
1
2 Emilija Untė 
 Vaiva Žymantaitė 
10
21
15
21
 22'
25/42
-17
0
2



2018-06-16  
   1-a vieta
 1    Rebeka Aleksevičiūtė,  Monika Sukackaitė  
[23] 12:10   R.Aleksevičiūtė, M.Sukackaitė
 2    Sofija Bagdonaitė,  Gabija Mockutė   21:17  11:21  22:20 [39']
   



2018-06-16  
   3-a vieta
 4    Emilija Untė,  Vaiva Žymantaitė  
[24] 12:10   E.Untė, V.Žymantaitė
 5    Oresta Ščerbakova,  Signė Borisenko   21:10  21:9
   



 
   5-a vieta
 3    Dovilė Ruzvaltienė,  Neringa Martinavičiūtė  
 D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.