Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30  
 1   Linas Supronas    Dėl 1-16 vietos        
 L.Supronas        
 32       ->        
  [117] 20:55   L.Supronas      
 17   Maris Plavinš      21:3  21:3 [13']      
[113] 20:30   N.Šimkus        
 16   Nedas Šimkus    16:21  21:13  21:19 [44']        
    [127] 22:10   L.Supronas    
 9   Steponas Januška        21:6  21:6 [17']    
 S.Januška        
 24       ->        
  [118] 20:55   S.Januška      
 25         21:19  21:19 [26']      
 A.Rimkus        
 8   Albertas Rimkus    ->        
      [136] 23:00   L.Supronas  
 5   Mamertas Noreika          21:11  21:11 [22']  
 M.Noreika        
 28       ->        
  [119] 21:20   M.Noreika      
 21         21:13  21:16 [22']      
 D.Kairys        
 12   Darius Kairys    ->        
    [128] 22:10   P.Palubinskas    
 13   Aurimas Vaitekūnas        21:13  21:11 [26']    
[114] 20:30   A.Vaitekūnas        
 20   Vidmantas Viederis    21:11  21:15 [25']        
  [120] 21:20   P.Palubinskas      
 29         21:8  21:16 [24']      
 P.Palubinskas        
 4   Povilas Palubinskas    ->         1-a vieta
        [142] 23:25   G.Dima
 3   Mantas Palubinskas            21:18  21:14 [27']
 M.Palubinskas        
 30       ->        
  [121] 21:20   M.Palubinskas      
 19   Henrikas Smilgevičius      21:12  23:21 [27']      
[115] 20:55   G.Granovskis        
 14   Gunars Granovskis    21:2  21:2 [15']        
    [129] 22:10   M.Palubinskas    
 11   Danielius Tarachovskis        16:21  21:8  21:14 [33']    
 D.Tarachovskis        
 22       ->        
  [122] 21:20   T.Petrošius      
 27         21:13  21:19 [22']      
 T.Petrošius        
 6   Tomas Petrošius    ->        
      [137] 23:00   G.Dima  
 7   Giedrius Dima          21:17  21:16 [22']  
 G.Dima        
 26       ->        
  [123] 21:45   G.Dima      
 23         21:7  21:15 [17']      
 A.Vilčinskas        
 10   Audrius Vilčinskas    ->        
    [130] 22:10   G.Dima    
 15   Artis Granovskis        21:18  21:17 [28']    
[116] 20:55   G.Stasiulis        
 18   Giedrius Stasiulis    23:21  21:18 [24']      P.Palubinskas   3-a vieta
  [124] 21:45   E.Slušnys   [143] 23:25   M.Palubinskas
 31         21:9  19:21  21:16 [28']    M.Palubinskas   21:19  21:19
 E.Slušnys        
 2   Edgaras Slušnys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Januška    
      [138] 23:00   M.Noreika  
       M.Noreika   21:15  21:15 [25']   5-a vieta
       
       T.Petrošius     ->
      [139] 23:25   E.Slušnys  
       E.Slušnys   21:13  21:13 [19']  
           
           
         S.Januška   7-a vieta
       
         T.Petrošius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Šimkus      
    [131] 22:35   A.Rimkus    
     A.Rimkus   21:13  21:11 [18']    
      [140] 23:25   A.Vaitekūnas  
     D.Kairys     14:21  21:15  21:17 [42']  
    [132] 22:35   A.Vaitekūnas    
     A.Vaitekūnas   21:19  15:21  22:20 [43']     9-a vieta
       
     G.Granovskis       ->
    [133] 22:35   G.Granovskis    
     D.Tarachovskis   15:21  21:9  21:14 [33']    
      [141] 23:25   G.Granovskis  
     A.Vilčinskas     21:15  21:12  
    [134] 22:35   G.Stasiulis    
     G.Stasiulis   21:13  21:8 [20']    
           
         A.Rimkus   11-a vieta
       
         G.Stasiulis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Šimkus    
       
       D.Kairys   ->   13-a vieta
       
       D.Tarachovskis     ->
       
       A.Vilčinskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Plavinš      
   M.Plavinš   ->      
     M.Plavinš    
      ->    
   .      
    ->      
      [125] 21:45   V.Viederis  
        21:11  21:3 [16']  
   .      
    ->      
     V.Viederis    
   V.Viederis     ->    
   V.Viederis      
    ->       17-a vieta
        [135] 23:00   A.Granovskis
          21:12  21:15 [25']
   H.Smilgevičius      
   H.Smilgevičius   ->      
     H.Smilgevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [126] 21:45   A.Granovskis  
        21:11  21:8 [23']  
   .      
    ->      
     A.Granovskis    
   A.Granovskis     ->    
   A.Granovskis      
    ->    M.Plavinš   19-a vieta
       
         H.Smilgevičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.