Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30  
 1   Rolandas Juknevičius 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Juknevičius, E.Slušnys      
 16       ->      
  [87] 17:40   R.Juknevičius, E.Slušnys    
 9   Arnas Januška 
 Steponas Januška 
    23:21  21:11 [20']    
[74] 16:25   V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 8   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  21:16  21:13 [32']      
    [102] 19:20   R.Juknevičius, E.Slušnys  
 5   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
      21:19  26:24 [27']  
[75] 16:25   M.Noreika, T.Petrošius      
 12   Ivars Bušs 
 Artis Granovskis 
  21:12  21:9 [25']      
  [88] 18:05   M.Palubinskas, P.Palubinskas    
 13         25:23  21:13 [25']    
 M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 4   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
  ->       1-a vieta
      [111] 20:30   R.Juknevičius, E.Slušnys
 3   Marijus Stankevičius 
 Evaldas Bradūnas 
        20:22  21:15  22:20 [39']
 M.Stankevičius, E.Bradūnas      
 14       ->      
  [89] 18:05   M.Stankevičius, E.Bradūnas    
 11   Artūras Jachontovas 
 Danielius Tarachovskis 
    21:13  21:15 [28']    
[76] 16:50   V.Garmus, A.Morkūnas      
 6   Vygantas Garmus 
 Arūnas Morkūnas 
  21:17  21:14 [27']      
    [103] 19:20   G.Dima, A.Slušnys  
 7   Giedrius Dima 
 Arnoldas Slušnys 
      21:15  21:18 [24']  
[77] 16:50   G.Dima, A.Slušnys      
 10   Gunars Granovskis 
 Imants Vinkalns 
  21:14  21:13 [21']      
  [90] 18:05   G.Dima, A.Slušnys    
 15         14:21  21:10  24:22 [23']    
 L.Supronas, T.Tiškus      
 2   Linas Supronas 
 Tomas Tiškus 
  ->    M.Palubinskas, P.Palubinskas   3-a vieta
      [112] 20:30   M.Palubinskas, P.Palubinskas
       M.Stankevičius, E.Bradūnas   14:21  28:26  21:17 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, G.Vaičiulis    
    [104] 19:45   M.Noreika, T.Petrošius  
     M.Noreika, T.Petrošius   21:19  22:20 [30']   5-a vieta
     
     V.Garmus, A.Morkūnas     ->
    [105] 19:45   V.Garmus, A.Morkūnas  
     L.Supronas, T.Tiškus   21:11  21:18 [25']  
         
         
       V.Martinkus, G.Vaičiulis   7-a vieta
     
       L.Supronas, T.Tiškus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Januška, S.Januška    
   A.Januška, S.Januška   ->    
    [91] 18:05   A.Januška, S.Januška  
   I.Bušs, A.Granovskis     21:6  21:15 [22']  
   I.Bušs, A.Granovskis    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   A.Jachontovas, D.Tarachovskis    
   A.Jachontovas, D.Tarachovskis   ->    
    [92] 18:30   A.Jachontovas, D.Tarachovskis  
   G.Granovskis, I.Vinkalns     21:18  26:24 [26']  
   G.Granovskis, I.Vinkalns    
    ->    
         
       I.Bušs, A.Granovskis   11-a vieta
     
       G.Granovskis, I.Vinkalns   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.