Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaida Slušnienė 
 Lorena Valantiejienė 
21
15
23
21
 30'
21
16
21
13
 23'
86/65
21
2
1
2 Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
15
21
21
23
 30'
24
26
21
13
21
18
 44'
102/101
1
1
2
3 Dovilė Ruzvaltienė 
 Neringa Šventeckienė 
16
21
13
21
 23'
26
24
13
21
18
21
 44'
86/108
-22
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ekaterina Dvalishvili 
 Ksenia Tatarinova 
21
12
27
29
19
21
 39'
67/62
5
0
2
2 Aldona Kasparavičienė 
 Judita Vadeikienė 
12
21
29
27
21
19
 39'
62/67
-5
1
1



2018-06-30  
   1-a vieta
 1    Vaida Slušnienė,  Lorena Valantiejienė  
[18] 10:35   V.Slušnienė, L.Valantiejienė
 4    Aldona Kasparavičienė,  Judita Vadeikienė   21:12  21:11 [21']
   



2018-06-30  
   3-a vieta
 2    Ekaterina Dvalishvili,  Ksenia Tatarinova  
[19] 10:35   E.Dvalishvili, K.Tatarinova
 3    Sandra Čečkauskienė,  Ramunė Petrošienė   21:16  21:17 [24']
   



 
   5-a vieta
 5    Dovilė Ruzvaltienė,  Neringa Šventeckienė  
 D.Ruzvaltienė, N.Šventeckienė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.