Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30  
 1   Mamertas Noreika 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[28] 11:50   G.Granovskis, K.Buša      
 16   Gunars Granovskis 
 Katrine Buša 
  21:16  15:21  21:17 [35']      
  [44] 13:30   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 9   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
    9:21  21:18  21:16 [32']    
[29] 11:50   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 8   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  21:14  21:10 [21']      
    [58] 14:45   L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Renata Platakytė 
      21:9  26:24 [23']  
[30] 11:50   E.Bradūnas, R.Platakytė      
 12   Rolandas Juknevičius 
 Ksenia Tatarinova 
  21:17  14:21  21:11 [29']      
  [45] 13:30   L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
 13   Imants Vinkalns 
 Aldona Kasparavičienė 
    21:17  21:12 [20']    
[31] 11:50   L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 4   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  21:9  21:17 [19']       1-a vieta
      [66] 15:35   T.Tiškus, E.Dvalishvili
 3   Arūnas Morkūnas 
 Lorena Valantiejienė 
        21:15  19:21  23:21 [50']
[32] 12:15   T.Petrošius, I.Vidzėnienė      
 14   Tomas Petrošius 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:14  21:12 [19']      
  [46] 13:30   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė    
 11   Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
    21:18  21:8 [20']    
[33] 12:15   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė      
 6   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  22:20  19:21  24:22 [36']      
    [59] 14:45   T.Tiškus, E.Dvalishvili  
 7   Tomas Tiškus 
 Ekaterina Dvalishvili 
      13:21  21:12  21:19 [35']  
[34] 12:15   T.Tiškus, E.Dvalishvili      
 10   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:14  21:5 [21']      
  [47] 13:30   T.Tiškus, E.Dvalishvili    
 15   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Šventeckienė 
    19:21  23:21  21:15 [37']    
[35] 12:15   E.Slušnys, I.Januškienė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Ieva Januškienė 
  21:14  21:16 [18']    V.Martinkus, J.Vadeikienė   3-a vieta
      [67] 15:35   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė
       A.Jachontovas, S.Tarvydaitė   21:14  24:22 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Granovskis, K.Buša    
    [60] 15:10   G.Granovskis, K.Buša  
     E.Bradūnas, R.Platakytė   21:15  21:19 [25']   5-a vieta
     
     T.Petrošius, I.Vidzėnienė     ->
    [61] 15:10   E.Slušnys, I.Januškienė  
     E.Slušnys, I.Januškienė   16:21  21:16  21:17 [28']  
         
         
       E.Bradūnas, R.Platakytė   7-a vieta
     
       T.Petrošius, I.Vidzėnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Noreika, V.Slušnienė      
  [48] 13:55   M.Noreika, V.Slušnienė    
   M.Stankevičius, J.Sereckienė   21:16  21:4 [23']    
    [62] 15:10   M.Noreika, V.Slušnienė  
   R.Juknevičius, K.Tatarinova     21:9  21:13 [18']  
  [49] 13:55   I.Vinkalns, A.Kasparavičienė    
   I.Vinkalns, A.Kasparavičienė   21:15  21:17 [21']     9-a vieta
     
   A.Morkūnas, L.Valantiejienė       ->
  [50] 13:55   A.Morkūnas, L.Valantiejienė    
   A.Slušnys, R.Petrošienė   21:13  16:21  21:18 [37']    
    [63] 15:10   A.Morkūnas, L.Valantiejienė  
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė     19:21  21:15  21:19 [36']  
  [51] 13:55   G.Stasiulis, N.Šventeckienė    
   G.Stasiulis, N.Šventeckienė   21:14  21:18 [21']    
         
       I.Vinkalns, A.Kasparavičienė   11-a vieta
     
       G.Stasiulis, N.Šventeckienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Stankevičius, J.Sereckienė    
     
     R.Juknevičius, K.Tatarinova   ->   13-a vieta
     
     A.Slušnys, R.Petrošienė     ->
     
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV  
     Mėgėjai B    VV  
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.