Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30  
 1   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 16       ->      
  [81] 17:15   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 9   Valdas Kundrotas 
 Artūras Ščerbakovas 
    21:11  21:16 [20']    
[68] 16:00   S.Pocevičius, T.Šnepeta      
 8   Saulius Pocevičius 
 Tomas Šnepeta 
  21:17  20:22  21:6 [34']      
    [96] 18:55   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
 5   Saran Kannan 
 Maris Plavinš 
      21:7  21:13 [25']  
[69] 16:00   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius      
 12   Arūnas Grigalauskas 
 Henrikas Smilgevičius 
  21:14  21:14 [24']      
  [82] 17:15   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius    
 13   Kęstutis Krūminas 
 Tautvydas Paliulis 
    21:16  21:19 [27']    
[70] 16:00   S.Rukša, R.Ubis      
 4   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
  20:22  21:13  21:10 [35']       1-a vieta
      [109] 20:10   R.Giedraitis, G.Stasiulis
 3   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
        21:18  19:21  21:12 [34']
[71] 16:00   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 14   Ridas Andrijauskas 
 Rimvydas Stropus 
  21:10  21:14 [22']      
  [83] 17:15   R.Giedraitis, G.Stasiulis    
 11   Richard Jayarex Jaganathan 
 Jagadeesh Meduru 
    21:11  21:12 [20']    
[72] 16:25   R.Giedraitis, G.Stasiulis      
 6   Robertas Giedraitis 
 Giedrius Stasiulis 
    B/Ž      
    [97] 18:55   R.Giedraitis, G.Stasiulis  
 7   Vitalij Krasovskij 
 Paulius Liutikas 
      21:16  21:10 [21']  
[73] 16:25   V.Krasovskij, P.Liutikas      
 10   Gražvydas Vilčinskas 
 Jonas Daugėla 
  21:12  21:13 [20']      
  [84] 17:40   D.Kairys, V.Šimkus    
 15         21:13  21:18 [26']    
 D.Kairys, V.Šimkus      
 2   Darius Kairys 
 Vilimas Šimkus 
  ->    A.Grigalauskas, H.Smilgevičius   3-a vieta
      [110] 20:10   D.Kairys, V.Šimkus
       D.Kairys, V.Šimkus   25:23  21:13 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Pocevičius, T.Šnepeta    
    [98] 18:55   S.Rukša, R.Ubis  
     S.Rukša, R.Ubis   14:21  21:14  21:10 [31']   5-a vieta
     
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas     ->
    [99] 18:55   V.Krasovskij, P.Liutikas  
     V.Krasovskij, P.Liutikas   21:12  21:17 [22']  
         
         
       S.Pocevičius, T.Šnepeta   7-a vieta
     
       E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Kundrotas, A.Ščerbakovas    
   V.Kundrotas, A.Ščerbakovas   ->    
    [100] 19:20   K.Krūminas, T.Paliulis  
   S.Kannan, M.Plavinš     18:21  21:8  21:6 [34']  
  [85] 17:40   K.Krūminas, T.Paliulis    
   K.Krūminas, T.Paliulis   21:19  21:17 [24']     9-a vieta
     
   R.Andrijauskas, R.Stropus       ->
  [86] 17:40   R.Andrijauskas, R.Stropus    
   R.Jaganathan, J.Meduru     B/Ž    
    [101] 19:20   G.Vilčinskas, J.Daugėla  
   G.Vilčinskas, J.Daugėla     26:24  21:16 [26']  
   G.Vilčinskas, J.Daugėla    
    ->    
         
       V.Kundrotas, A.Ščerbakovas   11-a vieta
     
       R.Andrijauskas, R.Stropus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Kannan, M.Plavinš  
     S.Kannan, M.Plavinš   ->   13-a vieta
     
     R.Jaganathan, J.Meduru     ->
     R.Jaganathan, J.Meduru  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.