Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30  
 1   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [6] 09:20   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 9   Laura Aleknavičiūtė 
 Irmina Bungaitė 
    21:8  21:13 [21']    
[1] 09:00   L.Aleknavičiūtė, I.Bungaitė      
 8   Rima Januškienė 
 Aušra Juknevičienė 
  21:18  21:9 [23']      
    [10] 09:45   V.Verbitskaya, I.Vidzėnienė  
 5   Valentina Verbitskaya 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:18  23:21 [26']  
 V.Verbitskaya, I.Vidzėnienė      
 12       ->      
  [5] 09:20   V.Verbitskaya, I.Vidzėnienė    
 13         22:20  26:24 [30']    
 R.Platakytė, J.Sereckienė      
 4   Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [16] 10:10   L.Perepechenaia, I.Stepanova
 3   Ieva Januškienė 
 Toma Mackevičienė 
        21:9  21:13 [21']
 I.Januškienė, T.Mackevičienė      
 14       ->      
  [4] 09:00   I.Januškienė, T.Mackevičienė    
 11         21:17  21:11 [21']    
 E.Gedminienė, F.Gedminaitė      
 6   Eglė Gedminienė 
 Fausta Gedminaitė 
  ->      
    [11] 09:45   L.Perepechenaia, I.Stepanova  
 7   Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Vaida Daugėlienė 
      15:21  21:8  21:8 [29']  
[2] 09:00   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė      
 10   Kristina Freimanaitė 
 Ineta Šypalė 
  21:10  21:12 [19']      
  [7] 09:20   L.Perepechenaia, I.Stepanova    
 15         21:10  21:10 [20']    
 L.Perepechenaia, I.Stepanova      
 2   Liudmila Perepechenaia 
 Irina Stepanova 
  ->    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė   3-a vieta
      [17] 10:35   I.Januškienė, T.Mackevičienė
       I.Januškienė, T.Mackevičienė   21:11  21:18 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Aleknavičiūtė, I.Bungaitė    
    [13] 10:10   R.Platakytė, J.Sereckienė  
     R.Platakytė, J.Sereckienė   21:6  21:8 [19']   5-a vieta
     
     E.Gedminienė, F.Gedminaitė     ->
    [14] 10:10   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė  
     R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė   21:19  21:17 [21']  
         
         
       L.Aleknavičiūtė, I.Bungaitė   7-a vieta
     
       E.Gedminienė, F.Gedminaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Januškienė, A.Juknevičienė    
   R.Januškienė, A.Juknevičienė   ->    
     R.Januškienė, A.Juknevičienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 09:45   K.Freimanaitė, I.Šypalė
        15:21  21:6  21:18 [34']
   .    
    ->    
     K.Freimanaitė, I.Šypalė  
   K.Freimanaitė, I.Šypalė     ->  
   K.Freimanaitė, I.Šypalė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.