Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30  
 1   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [6] 09:20   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 9   Laura Aleknavičiūtė 
 Irmina Bungaitė 
    21:8  21:13 [21']    
[1] 09:00   L.Aleknavičiūtė, I.Bungaitė      
 8   Rima Januškienė 
 Aušra Juknevičienė 
  21:18  21:9 [23']      
    [10] 09:45   V.Verbitskaya, I.Vidzenienė  
 5   Valentina Verbitskaya 
 Ieva Vidzenienė 
      21:18  23:21 [26']  
 V.Verbitskaya, I.Vidzenienė      
 12       ->      
  [5] 09:20   V.Verbitskaya, I.Vidzenienė    
 13         22:20  26:24 [30']    
 R.Platakytė, J.Sereckienė      
 4   Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [16] 10:10   L.Perepechenaia, I.Stepanova
 3   Ieva Januškienė 
 Toma Mackevičienė 
        21:9  21:13 [21']
 I.Januškienė, T.Mackevičienė      
 14       ->      
  [4] 09:00   I.Januškienė, T.Mackevičienė    
 11         21:17  21:11 [21']    
 E.Gedminienė, F.Gėdminaitė      
 6   Eglė Gedminienė 
 Fausta Gėdminaitė 
  ->      
    [11] 09:45   L.Perepechenaia, I.Stepanova  
 7   Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Vaida Daugėlienė 
      15:21  21:8  21:8 [29']  
[2] 09:00   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė      
 10   Kristina Freimanaitė 
 Ineta Šypalė 
  21:10  21:12 [19']      
  [7] 09:20   L.Perepechenaia, I.Stepanova    
 15         21:10  21:10 [20']    
 L.Perepechenaia, I.Stepanova      
 2   Liudmila Perepechenaia 
 Irina Stepanova 
  ->    V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė   3-a vieta
      [17] 10:35   I.Januškienė, T.Mackevičienė
       I.Januškienė, T.Mackevičienė   21:11  21:18 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Aleknavičiūtė, I.Bungaitė    
    [13] 10:10   R.Platakytė, J.Sereckienė  
     R.Platakytė, J.Sereckienė   21:6  21:8 [19']   5-a vieta
     
     E.Gedminienė, F.Gėdminaitė     ->
    [14] 10:10   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė  
     R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė   21:19  21:17 [21']  
         
         
       L.Aleknavičiūtė, I.Bungaitė   7-a vieta
     
       E.Gedminienė, F.Gėdminaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Januškienė, A.Juknevičienė    
   R.Januškienė, A.Juknevičienė   ->    
     R.Januškienė, A.Juknevičienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 09:45   K.Freimanaitė, I.Šypalė
        15:21  21:6  21:18 [34']
   .    
    ->    
     K.Freimanaitė, I.Šypalė  
   K.Freimanaitė, I.Šypalė     ->  
   K.Freimanaitė, I.Šypalė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.