Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[20] 11:00   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 16   Gražvydas Vilčinskas 
 Laura Aleknavičiūtė 
  21:11  21:11 [22']      
  [36] 12:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 9   Saulius Pocevičius 
 Diana Grigalauskienė 
    21:17  21:12 [24']    
[21] 11:00   S.Pocevičius, D.Grigalauskienė      
 8   Valdas Kundrotas 
 Aušra Juknevičienė 
  21:19  21:17 [27']      
    [52] 14:20   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 5   Ivars Bušs 
 Eglė Gedminienė 
      21:14  21:10 [22']  
[22] 11:00   I.Bušs, E.Gedminienė      
 12   Tautvydas Paliulis 
 Irmina Bungaitė 
  21:7  21:6 [17']      
  [37] 12:40   I.Bušs, E.Gedminienė    
 13   Maris Plavinš 
 Kristina Freimanaitė 
    17:21  21:13  21:13 [30']    
[23] 11:00   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:11  21:10 [24']       1-a vieta
      [64] 15:35   T.Šnepeta, L.Perepechenaia
 3   Tomas Šnepeta 
 Liudmila Perepechenaia 
        21:15  21:8 [21']
[24] 11:25   T.Šnepeta, L.Perepechenaia      
 14   Ridas Andrijauskas 
 Ineta Šypalė 
  21:12  21:5 [17']      
  [38] 12:40   T.Šnepeta, L.Perepechenaia    
 11   Raimondas Ubis 
 Valentina Verbitskaya 
    21:17  21:13 [19']    
[25] 11:25   R.Ubis, V.Verbitskaya      
 6   Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
  21:16  21:12 [22']      
    [53] 14:20   T.Šnepeta, L.Perepechenaia  
 7   Saulius Rukša 
 Rima Januškienė 
      21:11  21:10 [18']  
[26] 11:25   S.Rukša, R.Januškienė      
 10   Nedas Šimkus 
 Fausta Gėdminaitė 
  21:12  13:21  21:15 [31']      
  [39] 12:40   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 15   Artūras Ščerbakovas 
 Irina Stepanova 
    21:19  19:21  21:14 [34']    
[27] 11:25   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  19:21  21:12  21:14 [34']    I.Bušs, E.Gedminienė   3-a vieta
      [65] 15:35   I.Bušs, E.Gedminienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   22:20  9:21  26:24 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Pocevičius, D.Grigalauskienė    
    [54] 14:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   10:21  21:16  21:11 [27']   5-a vieta
     
     R.Ubis, V.Verbitskaya     ->
    [55] 14:20   R.Ubis, V.Verbitskaya  
     S.Rukša, R.Januškienė   21:16  21:12 [26']  
         
         
       S.Pocevičius, D.Grigalauskienė   7-a vieta
     
       S.Rukša, R.Januškienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė      
  [40] 13:05   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė    
   V.Kundrotas, A.Juknevičienė   14:21  21:12  21:16 [32']    
    [56] 14:45   T.Paliulis, I.Bungaitė  
   T.Paliulis, I.Bungaitė     21:13  21:14 [22']  
  [41] 13:05   T.Paliulis, I.Bungaitė    
   M.Plavinš, K.Freimanaitė   21:12  21:17 [21']     9-a vieta
     
   R.Andrijauskas, I.Šypalė       ->
  [42] 13:05   J.Daugėla, V.Daugėlienė    
   J.Daugėla, V.Daugėlienė   21:15  21:19 [21']    
    [57] 14:45   J.Daugėla, V.Daugėlienė  
   N.Šimkus, F.Gėdminaitė     21:12  14:21  21:17 [29']  
  [43] 13:05   N.Šimkus, F.Gėdminaitė    
   A.Ščerbakovas, I.Stepanova   18:21  22:20  21:16 [35']    
         
       G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė   11-a vieta
     
       N.Šimkus, F.Gėdminaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Kundrotas, A.Juknevičienė    
     
     M.Plavinš, K.Freimanaitė   ->   13-a vieta
     
     R.Andrijauskas, I.Šypalė     ->
     
     A.Ščerbakovas, I.Stepanova   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.