Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2018-09-15, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
21
8
21
15
 24'
21
13
21
10
 42'
84/46
38
2
1
2 Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
8
21
15
21
 24'
21
16
21
11
 50'
65/69
-4
1
2
3 Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
13
21
10
21
 42'
16
21
11
21
 50'
50/84
-34
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaidas Mackevičius 
 Ardas Valantiejus 
21
14
12
21
18
21
 21'
21
16
22
20
 24'
94/92
2
1
2
2 Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
14
21
21
12
21
18
 21'
21
14
21
18
 39'
98/83
15
2
1
3 Edvinas Jakubauskas 
 Mantas Zinkevičius 
16
21
20
22
 24'
14
21
18
21
 39'
68/85
-17
0
3



2018-09-15  
   1-a vieta
 1    Mamertas Noreika,  Tomas Petrošius  
[73] 17:25   M.Noreika, T.Petrošius
 4    Rolandas Juknevičius,  Arnoldas Slušnys   21:10  18:21  21:18 [3']
   



2018-09-15  
   3-a vieta
 2    Vaidas Mackevičius,  Ardas Valantiejus  
[74] 17:25   V.Mackevičius, A.Valantiejus
 3    Vidas Martinkus,  Gabrielius Vaičiulis   21:11  21:19 [22']
   



2018-09-15  
   5-a vieta
 5    Artūras Jachontovas,  Sigitas Galentas  
[75] 17:25   A.Jachontovas, S.Galentas
 6    Edvinas Jakubauskas,  Mantas Zinkevičius   21:17  12:21  22:20 [58']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D 
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.