Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2018-09-15, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Mackevičius, S.Skurdauskas      
 16       ->      
  [59] 15:45   P.Liutikas, A.Pičiacha    
 9   Kęstutis Krūminas 
 Saulius Noreika 
    24:22  21:12 [23']    
[53] 15:20   P.Liutikas, A.Pičiacha      
 8   Paulius Liutikas 
 Artūras Pičiacha 
  21:13  21:6 [25']      
    [67] 16:35   J.Šileris, V.Turolevičius  
 5   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
      21:16  21:19 [24']  
[54] 15:20   J.Šileris, V.Turolevičius      
 12   Kęstutis Kučinskas 
 Darius Likas 
  21:9  21:7 [22']      
  [60] 15:45   J.Šileris, V.Turolevičius    
 13         21:15  21:19 [24']    
 S.Rukša, R.Ubis      
 4   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
  ->       1-a vieta
      [76] 17:25   J.Šileris, V.Turolevičius
 3   Raimundas Masevičius 
 Egidijus Peleckis 
        21:12  21:18 [8']
 R.Masevičius, E.Peleckis      
 14       ->      
  [61] 16:10   R.Masevičius, E.Peleckis    
 11   Edmundas Daukintis 
 Aidas Indriošius 
    21:15  21:18 [24']    
[55] 15:20   G.Lukošius, H.Smilgevičius      
 6   Giedrius Lukošius 
 Henrikas Smilgevičius 
  21:16  21:7 [22']      
    [68] 16:35   R.Masevičius, E.Peleckis  
 7   Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
      21:18  21:14 [27']  
[56] 15:20   R.Grytė, T.Jarutis      
 10   Ridas Andrijauskas 
 Valdas Kundrotas 
  21:15  21:17 [19']      
  [62] 16:10   R.Grytė, T.Jarutis    
 15         20:22  21:18  25:23 [58']    
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 2   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  ->    P.Liutikas, A.Pičiacha   3-a vieta
      [77] 17:50   P.Liutikas, A.Pičiacha
       R.Grytė, T.Jarutis   21:9  21:9 [5']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
    [69] 17:00   M.Mackevičius, S.Skurdauskas  
     S.Rukša, R.Ubis   18:21  22:20  21:16 [22']   5-a vieta
      [78] 17:50   M.Mackevičius, S.Skurdauskas
     G.Lukošius, H.Smilgevičius     20:22  21:8  21:19 [38']
    [70] 17:00   G.Lukošius, H.Smilgevičius  
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   12:21  21:13  21:17 [56']  
         
         
       S.Rukša, R.Ubis   7-a vieta
      [79] 17:50   S.Rukša, R.Ubis
       E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   18:21  21:19  24:22 [41']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Krūminas, S.Noreika    
   K.Krūminas, S.Noreika   ->    
    [63] 16:10   K.Krūminas, S.Noreika  
   K.Kučinskas, D.Likas     21:12  24:22 [33']  
   K.Kučinskas, D.Likas    
    ->     9-a vieta
      [72] 17:00   K.Krūminas, S.Noreika
        21:18  17:21  21:19 [54']
   E.Daukintis, A.Indriošius    
   E.Daukintis, A.Indriošius   ->    
    [64] 16:10   E.Daukintis, A.Indriošius  
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas     21:15  21:15 [23']  
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas    
    ->    
         
       K.Kučinskas, D.Likas   11-a vieta
      [71] 17:00   R.Andrijauskas, V.Kundrotas
       R.Andrijauskas, V.Kundrotas   22:20  21:11 [5']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.