Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2018-09-15, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [29] 12:50   A.Pičiacha, V.Martinkienė    
 9   Raimundas Masevičius 
 Eglė Gedminienė 
    21:15  21:7 [17']    
[21] 12:00   A.Pičiacha, V.Martinkienė      
 8   Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
  21:8  21:7 [38']      
    [36] 13:15   P.Liutikas, J.Sereckienė  
 5   Tadas Jarutis 
 Toma Mackevičienė 
      18:21  21:15  21:15 [34']  
[22] 12:00   T.Jarutis, T.Mackevičienė      
 12   Darius Likas 
 Fausta Gėdminaitė 
  21:13  19:21  21:17 [37']      
  [30] 12:50   P.Liutikas, J.Sereckienė    
 13   Saulius Noreika 
 Kristina Freimanaitė 
    21:14  21:10 [18']    
[23] 12:00   P.Liutikas, J.Sereckienė      
 4   Paulius Liutikas 
 Jolanta Sereckienė 
  21:8  21:16 [14']       1-a vieta
      [44] 14:05   P.Liutikas, J.Sereckienė
 3   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
        21:12  21:17 [21']
[24] 12:00   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 14   Kęstutis Kučinskas 
 Saulė Mackevičiūtė 
  21:11  21:10 [14']      
  [31] 12:50   M.Mackevičius, K.Čyvaitė    
 11   Rokas Grytė 
 Jolita Pilypaitė 
    14:21  21:19  21:16 [35']    
[25] 12:25   M.Mackevičius, K.Čyvaitė      
 6   Matas Mackevičius 
 Kotryna Čyvaitė 
  21:8  19:21  21:14 [32']      
    [37] 13:40   V.Turolevičius, R.Platakytė  
 7   Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
      21:15  21:14 [21']  
[26] 12:25   V.Turolevičius, R.Platakytė      
 10   Giedrius Lukošius 
 Renata Staupelienė 
  21:9  21:19 [10']      
  [32] 12:50   V.Turolevičius, R.Platakytė    
 15         21:9  22:20 [23']    
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    A.Pičiacha, V.Martinkienė   3-a vieta
      [45] 14:30   A.Pičiacha, V.Martinkienė
       M.Mackevičius, K.Čyvaitė   21:17  21:15 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
    [38] 13:40   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     T.Jarutis, T.Mackevičienė   21:14  21:13 [18']   5-a vieta
      [46] 14:30   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
     E.Petrošius, V.Slušnienė     23:21  21:18 [23']
    [39] 13:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:17  21:9 [19']  
         
         
       T.Jarutis, T.Mackevičienė   7-a vieta
      [47] 14:30   E.Petrošius, V.Slušnienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:19  21:17 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Masevičius, E.Gedminienė    
   R.Masevičius, E.Gedminienė   ->    
    [40] 13:40   D.Likas, F.Gėdminaitė  
   D.Likas, F.Gėdminaitė     17:21  21:18  21:14 [34']  
  [33] 13:15   D.Likas, F.Gėdminaitė    
   S.Noreika, K.Freimanaitė   21:15  21:8 [20']     9-a vieta
      [48] 14:30   R.Grytė, J.Pilypaitė
   K.Kučinskas, S.Mackevičiūtė       18:21  21:18  21:18 [51']
  [34] 13:15   R.Grytė, J.Pilypaitė    
   R.Grytė, J.Pilypaitė   21:11  21:10 [20']    
    [41] 14:05   R.Grytė, J.Pilypaitė  
   G.Lukošius, R.Staupelienė     21:17  21:16 [19']  
   G.Lukošius, R.Staupelienė    
    ->    
         
       R.Masevičius, E.Gedminienė   11-a vieta
      [49] 14:55   G.Lukošius, R.Staupelienė
       G.Lukošius, R.Staupelienė   21:11  21:18 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Noreika, K.Freimanaitė  
     S.Noreika, K.Freimanaitė   ->   13-a vieta
      [42] 14:05   S.Noreika, K.Freimanaitė
     K.Kučinskas, S.Mackevičiūtė     21:9  21:9 [19']
     K.Kučinskas, S.Mackevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    MX  
     Mėgėjai D    VD  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.