Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2018-09-29, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Mantas Palubinskas    Dėl 1-8 vietos      
 M.Palubinskas      
 16       ->      
  [152]  M.Palubinskas    
 9   Kęstutis Kučinskas      21:10  21:6 [42']    
[136]  I.Lukoševičius      
 8   Ignas Lukoševičius    21:8  21:10      
    [164]  M.Dagilis  
 5   Albertas Rimkus        21:9  21:11 [12']  
[137]  A.Rimkus      
 12       ->      
  [153]  M.Dagilis    
 13         21:9  21:8 [7']    
 M.Dagilis      
 4   Mindaugas Dagilis    ->       1-a vieta
      [174]  M.Dagilis
 3   Aurelijus Umantas          21:23  21:9  21:15 [37']
 A.Umantas      
 14       ->      
  [154]  A.Umantas    
 11         21:17  21:19 [31']    
 S.Januška      
 6   Steponas Januška    ->      
    [165]  P.Palubinskas  
 7   Audrius Vilčinskas        21:16  21:10 [20']  
[138]  G.Buntis      
 10   Gediminas Buntis    21:18  21:17      
  [155]  P.Palubinskas    
 15         21:7  21:12 [25']    
 P.Palubinskas      
 2   Povilas Palubinskas    ->    M.Palubinskas   3-a vieta
      [175]  M.Palubinskas
       A.Umantas   21:11  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Lukoševičius    
    [166]  A.Rimkus  
     A.Rimkus   21:15  19:21  21:17 [42']   5-a vieta
      [176]  G.Buntis
     S.Januška     21:17  21:17 [29']
    [167]  G.Buntis  
     G.Buntis   21:8  12:21  21:9 [32']  
         
         
       I.Lukoševičius   7-a vieta
      [177]
       S.Januška   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Kučinskas    
   K.Kučinskas   ->    
     K.Kučinskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [168]  A.Vilčinskas
        21:18  21:8 [22']
   .    
    ->    
     A.Vilčinskas  
   A.Vilčinskas     ->  
   A.Vilčinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.