Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2018-09-29, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Mindaugas Dagilis 
 Saulius Eibukas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, S.Eibukas      
 16       ->      
  [46]  M.Dagilis, S.Eibukas    
 9   Darius Kubilius 
 Andrius Mockus 
    21:13  21:7 [26']    
[19]  M.Zinkevičius, A.Vizgirda      
 8   Mantas Zinkevičius 
 Arūnas Vizgirda 
  20:22  21:12  21:13 [33']      
    [74]  M.Dagilis, S.Eibukas  
 5   Valentinas Bagdanavičius 
 Giedrius Stasiulis 
      21:19  17:21  21:18 [35']  
[20]  V.Bagdanavičius, G.Stasiulis      
 12   Haroldas Nevidauskas 
 Aidas Poderys 
  21:15  21:11 [20']      
  [47]  V.Bagdanavičius, G.Stasiulis    
 13         21:10  21:8    
 R.Lavrukaitis, E.Peleckis      
 4   Rimas Lavrukaitis 
 Egidijus Peleckis 
  ->       1-a vieta
      [96]  M.Dagilis, S.Eibukas
 3   Povilas Palubinskas 
 Albertas Rimkus 
        21:18  21:15 [22']
 P.Palubinskas, A.Rimkus      
 14       ->      
  [48]  V.Martinkus, A.Umantas    
 11   Gediminas Buntis 
 Gabrielius Vaičiulis 
    21:11  21:16 [8']    
[21]  V.Martinkus, A.Umantas      
 6   Vidas Martinkus 
 Aurelijus Umantas 
  21:9  21:14 [1']      
    [75]  M.Trybas, M.Augustaitis  
 7   Mindaugas Trybas 
 Marius Augustaitis 
      21:17  18:21  21:9 [36']  
[22]  M.Trybas, M.Augustaitis      
 10   Šarūnas Poderys 
 Audrius Vilčinskas 
  21:17  21:17 [24']      
  [49]  M.Trybas, M.Augustaitis    
 15         21:13  21:18 [12']    
 M.Palubinskas, S.Januška      
 2   Mantas Palubinskas 
 Steponas Januška 
  ->    V.Bagdanavičius, G.Stasiulis   3-a vieta
      [97]  V.Bagdanavičius, G.Stasiulis
       V.Martinkus, A.Umantas   21:14  21:15 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Zinkevičius, A.Vizgirda    
    [76]  R.Lavrukaitis, E.Peleckis  
     R.Lavrukaitis, E.Peleckis   21:11  16:21  21:12 [37']   5-a vieta
      [98]  M.Palubinskas, S.Januška
     P.Palubinskas, A.Rimkus     21:15  21:8 [24']
    [77]  M.Palubinskas, S.Januška  
     M.Palubinskas, S.Januška   21:14  21:18 [22']  
         
         
       M.Zinkevičius, A.Vizgirda   7-a vieta
      [99]  M.Zinkevičius, A.Vizgirda
       P.Palubinskas, A.Rimkus   21:9  21:19 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kubilius, A.Mockus    
   D.Kubilius, A.Mockus   ->    
    [50]  H.Nevidauskas, A.Poderys  
   H.Nevidauskas, A.Poderys     21:16  21:14 [16']  
   H.Nevidauskas, A.Poderys    
    ->     9-a vieta
      [78]  H.Nevidauskas, A.Poderys
        22:20  19:21  21:16 [32']
   G.Buntis, G.Vaičiulis    
   G.Buntis, G.Vaičiulis   ->    
    [51]  G.Buntis, G.Vaičiulis  
   Š.Poderys, A.Vilčinskas     24:22  21:16 [20']  
   Š.Poderys, A.Vilčinskas    
    ->    
         
       D.Kubilius, A.Mockus   11-a vieta
      [79]  Š.Poderys, A.Vilčinskas
       Š.Poderys, A.Vilčinskas   21:23  21:17  21:16 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.