Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2018-09-29, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Urtė Gečaitė ,   Svetlana Čalkina   Dėl 1-4 vietų    
[11]  U.Gečaitė, S.Čalkina    
 8   Diana Vizgirdienė ,   Vaida Gečienė    21:16  21:13 [18']    
  [36]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė  
 5   Ramunė Petrošienė ,   Jorūnė Živatkauskaitė      21:14  21:13 [20']  
[12]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė    
 4   Regina Narijauskaitė ,   Inga Bankauskienė    21:14  21:12 [21']    1-a vieta
    [64]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė
 3   Sonata Zinkevičienė ,   Eglė Mačiulytė        21:15  21:10 [20']
[13]  S.Zinkevičienė, E.Mačiulytė    
 6   Sandra Čečkauskienė ,   Irena Peleckienė    17:21  23:21  21:12 [40']    
  [37]  N.Šventeckienė, M.Geršvaltaitytė  
 7   Neringa Šventeckienė ,   Milda Geršvaltaitytė      17:21  21:19  21:13 [34']  
[14]  N.Šventeckienė, M.Geršvaltaitytė    
 2   Judita Vadeikienė ,   Jolanta Treinytė    21:8  17:21  21:18 [40']    
     
     U.Gečaitė, S.Čalkina  3-a vieta
  [65]  U.Gečaitė, S.Čalkina
   S.Zinkevičienė, E.Mačiulytė   21:18  21:16 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Vizgirdienė, V.Gečienė    
  [38]  D.Vizgirdienė, V.Gečienė  
   R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė   14:21  21:18  21:12 [33']  5-a vieta
    [66]  D.Vizgirdienė, V.Gečienė
   S.Čečkauskienė, I.Peleckienė     21:10  21:19 [6']
  [39]  J.Vadeikienė, J.Treinytė  
   J.Vadeikienė, J.Treinytė   21:16  21:17 [9']  
       
       
     R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė  7-a vieta
    [67]  R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė
     S.Čečkauskienė, I.Peleckienė   21:14  21:15 [8']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.