Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2018-09-29, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Urtė Gečaitė ,   Svetlana Čalkina   Dėl 1-4 vietų    
[11]  U.Gečaitė, S.Čalkina    
 8   Diana Vizgirdienė ,   Vaida Gečienė    21:16  21:13 [18']    
  [36]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė  
 5   Ramunė Petrošienė ,   Jorūnė Živatkauskaitė      21:14  21:13 [20']  
[12]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė    
 4   Regina Narijauskaitė ,   Inga Bankauskienė    21:14  21:12 [21']    1-a vieta
    [64]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė
 3   Sonata Zinkevičienė ,   Eglė Mačiulytė        21:15  21:10 [20']
[13]  S.Zinkevičienė, E.Mačiulytė    
 6   Sandra Čečkauskienė ,   Irena Peleckienė    17:21  23:21  21:12 [40']    
  [37]  N.Martinavičiūtė, M.Geršvaltaitytė  
 7   Neringa Martinavičiūtė ,   Milda Geršvaltaitytė      17:21  21:19  21:13 [34']  
[14]  N.Martinavičiūtė, M.Geršvaltaitytė    
 2   Judita Vadeikienė ,   Jolanta Treinytė    21:8  17:21  21:18 [40']    
     
     U.Gečaitė, S.Čalkina  3-a vieta
  [65]  U.Gečaitė, S.Čalkina
   S.Zinkevičienė, E.Mačiulytė   21:18  21:16 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Vizgirdienė, V.Gečienė    
  [38]  D.Vizgirdienė, V.Gečienė  
   R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė   14:21  21:18  21:12 [33']  5-a vieta
    [66]  D.Vizgirdienė, V.Gečienė
   S.Čečkauskienė, I.Peleckienė     21:10  21:19 [6']
  [39]  J.Vadeikienė, J.Treinytė  
   J.Vadeikienė, J.Treinytė   21:16  21:17 [9']  
       
       
     R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė  7-a vieta
    [67]  R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė
     S.Čečkauskienė, I.Peleckienė   21:14  21:15 [8']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.