Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2018-09-29, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Urtė Gečaitė ,   Svetlana Čalkina   Dėl 1-4 vietų    
[11]  U.Gečaitė, S.Čalkina    
 8   Diana Vizgirdienė ,   Vaida Gečienė    21:16  21:13 [18']    
  [36]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė  
 5   Ramunė Petrošienė ,   Jorūnė Živatkauskaitė      21:14  21:13 [20']  
[12]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė    
 4   Regina Narijauskaitė ,   Inga Bankauskienė    21:14  21:12 [21']    1-a vieta
    [64]  R.Narijauskaitė, I.Bankauskienė
 3   Sonata Zinkevičienė ,   Eglė Mačiulytė        21:15  21:10 [20']
[13]  S.Zinkevičienė, E.Mačiulytė    
 6   Sandra Čečkauskienė ,   Irena Peleckienė    17:21  23:21  21:12 [40']    
  [37]  N.Martinavičiūtė, M.Geršvaltaitytė  
 7   Neringa Martinavičiūtė ,   Milda Geršvaltaitytė      17:21  21:19  21:13 [34']  
[14]  N.Martinavičiūtė, M.Geršvaltaitytė    
 2   Judita Vadeikienė ,   Jolanta Treinytė    21:8  17:21  21:18 [40']    
     
     U.Gečaitė, S.Čalkina  3-a vieta
  [65]  U.Gečaitė, S.Čalkina
   S.Zinkevičienė, E.Mačiulytė   21:18  21:16 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Vizgirdienė, V.Gečienė    
  [38]  D.Vizgirdienė, V.Gečienė  
   R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė   14:21  21:18  21:12 [33']  5-a vieta
    [66]  D.Vizgirdienė, V.Gečienė
   S.Čečkauskienė, I.Peleckienė     21:10  21:19 [6']
  [39]  J.Vadeikienė, J.Treinytė  
   J.Vadeikienė, J.Treinytė   21:16  21:17 [9']  
       
       
     R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė  7-a vieta
    [67]  R.Petrošienė, J.Živatkauskaitė
     S.Čečkauskienė, I.Peleckienė   21:14  21:15 [8']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.