Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2018-09-29, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aldona Pikčilingienė 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pikčilingienė, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [23]  A.Pikčilingienė, V.Slušnienė    
 9   Renata Stulpinaitė 
 Gabrielė Masevičienė 
    21:16  19:21  21:15 [30']    
[100]  V.Daugėlienė, R.Staupelienė      
 8   Vaida Daugėlienė 
 Renata Staupelienė 
  21:13  21:9      
    [52]  A.Balazaitė, E.Grigeliūnienė  
 5   Aušrinė Balazaitė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:19  21:17 [22']  
 A.Balazaitė, E.Grigeliūnienė      
 12       ->      
  [24]  A.Balazaitė, E.Grigeliūnienė    
 13         21:15  21:16 [21']    
 M.Gumbrevičiūtė, L.Šiaučiūnienė      
 4   Milda Gumbrevičiūtė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->       1-a vieta
      [80]  I.Vidzėnienė, J.Pilypaitė
 3   Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Živilė Simonaitytė 
        21:12  21:15 [19']
 R.Šutaitė-Giedraitienė, Ž.Simonaitytė      
 14       ->      
  [25]  I.Vidzėnienė, J.Pilypaitė    
 11         21:12  21:19 [21']    
 I.Vidzėnienė, J.Pilypaitė      
 6   Ieva Vidzėnienė 
 Jolita Pilypaitė 
  ->      
    [53]  I.Vidzėnienė, J.Pilypaitė  
 7   Ingrida Savickienė 
 Rima Šidlauskienė 
      21:18  21:15 [19']  
[101]  I.Savickienė, R.Šidlauskienė      
 10   Irmina Bungaitė 
 Odeta Merčaitienė 
  21:16  21:13      
  [26]  L.Gorienė, J.Sereckienė    
 15         21:18  21:17 [29']    
 L.Gorienė, J.Sereckienė      
 2   Lina Gorienė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    A.Pikčilingienė, V.Slušnienė   3-a vieta
      [81]  A.Pikčilingienė, V.Slušnienė
       L.Gorienė, J.Sereckienė   21:4  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Daugėlienė, R.Staupelienė    
    [54]  M.Gumbrevičiūtė, L.Šiaučiūnienė  
     M.Gumbrevičiūtė, L.Šiaučiūnienė   21:14  21:15 [19']   5-a vieta
      [82]  R.Šutaitė-Giedraitienė, Ž.Simonaitytė
     R.Šutaitė-Giedraitienė, Ž.Simonaitytė     23:21  21:11 [23']
    [55]  R.Šutaitė-Giedraitienė, Ž.Simonaitytė  
     I.Savickienė, R.Šidlauskienė   21:10  21:15 [12']  
         
         
       V.Daugėlienė, R.Staupelienė   7-a vieta
      [83]  V.Daugėlienė, R.Staupelienė
       I.Savickienė, R.Šidlauskienė   21:14  15:21  21:18 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Stulpinaitė, G.Masevičienė    
   R.Stulpinaitė, G.Masevičienė   ->    
     R.Stulpinaitė, G.Masevičienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [27]  I.Bungaitė, O.Merčaitienė
        21:16  21:15 [20']
   .    
    ->    
     I.Bungaitė, O.Merčaitienė  
   I.Bungaitė, O.Merčaitienė     ->  
   I.Bungaitė, O.Merčaitienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.