Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2018-09-29, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aldona Pikčilingienė 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pikčilingienė, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [23]  A.Pikčilingienė, V.Slušnienė    
 9   Renata Stulpinaitė 
 Gabrielė Masevičienė 
    21:16  19:21  21:15 [30']    
[100]  V.Daugėlienė, R.Staupelienė      
 8   Vaida Daugėlienė 
 Renata Staupelienė 
  21:13  21:9      
    [52]  A.Balazaitė, E.Grigeliūnienė  
 5   Aušrinė Balazaitė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:19  21:17 [22']  
 A.Balazaitė, E.Grigeliūnienė      
 12       ->      
  [24]  A.Balazaitė, E.Grigeliūnienė    
 13         21:15  21:16 [21']    
 M.Gumbrevičiūtė, L.Šiaučiūnienė      
 4   Milda Gumbrevičiūtė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->       1-a vieta
      [80]  I.Vidzėnienė, J.Pilypaitė
 3   Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Živilė Simonaitytė 
        21:12  21:15 [19']
 R.Šutaitė-Giedraitienė, Ž.Simonaitytė      
 14       ->      
  [25]  I.Vidzėnienė, J.Pilypaitė    
 11         21:12  21:19 [21']    
 I.Vidzėnienė, J.Pilypaitė      
 6   Ieva Vidzėnienė 
 Jolita Pilypaitė 
  ->      
    [53]  I.Vidzėnienė, J.Pilypaitė  
 7   Ingrida Savickienė 
 Rima Šidlauskienė 
      21:18  21:15 [19']  
[101]  I.Savickienė, R.Šidlauskienė      
 10   Irmina Bungaitė 
 Odeta Merčaitienė 
  21:16  21:13      
  [26]  L.Gorienė, J.Sereckienė    
 15         21:18  21:17 [29']    
 L.Gorienė, J.Sereckienė      
 2   Lina Gorienė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    A.Pikčilingienė, V.Slušnienė   3-a vieta
      [81]  A.Pikčilingienė, V.Slušnienė
       L.Gorienė, J.Sereckienė   21:4  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Daugėlienė, R.Staupelienė    
    [54]  M.Gumbrevičiūtė, L.Šiaučiūnienė  
     M.Gumbrevičiūtė, L.Šiaučiūnienė   21:14  21:15 [19']   5-a vieta
      [82]  R.Šutaitė-Giedraitienė, Ž.Simonaitytė
     R.Šutaitė-Giedraitienė, Ž.Simonaitytė     23:21  21:11 [23']
    [55]  R.Šutaitė-Giedraitienė, Ž.Simonaitytė  
     I.Savickienė, R.Šidlauskienė   21:10  21:15 [12']  
         
         
       V.Daugėlienė, R.Staupelienė   7-a vieta
      [83]  V.Daugėlienė, R.Staupelienė
       I.Savickienė, R.Šidlauskienė   21:14  15:21  21:18 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Stulpinaitė, G.Masevičienė    
   R.Stulpinaitė, G.Masevičienė   ->    
     R.Stulpinaitė, G.Masevičienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [27]  I.Bungaitė, O.Merčaitienė
        21:16  21:15 [20']
   .    
    ->    
     I.Bungaitė, O.Merčaitienė  
   I.Bungaitė, O.Merčaitienė     ->  
   I.Bungaitė, O.Merčaitienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.