Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian Junior 2018, Data: 2018-08-17, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 43, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-17 2018-08-17 2018-08-18 2018-08-18 2018-08-19 2018-08-19  
 1   Christopher Grimley    Dėl 1-32 vietos          
 C.Grimley          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [16] 11:30    C.Grimley        
 33   Joakim Oldorff      20:22  24:22  21:15 [15']        
 J.Oldorff          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [69] 10:00    C.Grimley      
 17   Tomas Petrošius        18:21  21:8  21:8 [34']      
 T.Petrošius          
 48       ->          
  [17] 11:50    M.Aubus        
 49   Marek Aubus      21:9  21:5 [15']        
[1] 10:00    M.Aubus          
 16   Adrien Slegers    18:21  21:11  21:18 [40']       Dėl 1-4 vietos    
      [94] 14:10    C.Grimley    
 9   Brian Holtschke          14:21  21:15  21:12 [47']    
 B.Holtschke          
 56       ->          
  [18] 11:50    B.Holtschke        
 41   Tony Lindelöf      21:19  21:14 [29']        
 T.Lindelöf          
 24       ->          
    [70] 10:00    B.Holtschke      
 25   Christopher Siilbaum        21:9  21:12 [25']      
 C.Siilbaum          
 40       ->          
  [31] 13:30    J.Østhassel        
 57   Jonas Østhassel      21:10  21:19 [24']        
[2] 10:00    J.Østhassel          
 8   Laurynas Borusas    21:12  21:11 [24']         Dėl 1-2 vietos  
        [111] 10:00    C.Grimley  
 5   Karl Kert            18:21  21:9  21:8 [36']  
 K.Kert          
 60       ->          
  [23] 12:30    K.Kert        
 37   Rihards Valters Blaubergs      21:8  21:11 [17']        
 R.Blaubergs          
 28       ->          
    [71] 10:00    K.Kert      
 21   Teemu Lahtinen        21:14  21:14 [22']      
 T.Lahtinen          
 44       ->          
  [24] 12:30    T.Lahtinen        
 53   Roberts Renars Miščenko      21:19  12:21  21:14 [34']        
[3] 10:00    A.Kniazeu          
 12   Alaksei Kniazeu    21:14  21:12 [18']          
      [95] 14:10    K.Kert    
 13   Szymon Stokfisz          21:13  21:13 [26']    
 S.Stokfisz          
 52       ->          
  [25] 12:50    S.Stokfisz        
 45   Tauri Kilk      15:21  21:13  21:18 [35']        
[4] 10:00    T.Kilk          
 20   Alexander Marinkovic    25:23  13:21  21:15 [39']          
    [72] 10:00    S.Stokfisz      
 29   Šarūnas Stumbra        21:11  21:14 [21']      
 Š.Stumbra          
 36       ->          
  [26] 12:50    A.Andersen        
 61   Mārtiņš Kirkums      21:19  21:17 [21']        
[5] 10:20    A.Andersen          
 4   Andreas Andersen    21:10  21:9 [18']           1-a vieta
          [119] 14:00    C.Grimley
 3   Jonas Petkus              21:19  21:11 [23']
[6] 10:20    J.Petkus          
 62   Oskars Saulitis    21:6  21:7 [14']          
  [27] 13:00    J.Petkus        
 35         21:15  21:17 [28']        
 P.Dingethal          
 30   Paul-Werner Dingethal    ->          
    [73] 10:25    M.Grimley      
 19   Robin Schmalz        21:18  21:3 [22']      
[7] 10:30    D.Beržanskis          
 46   Danielius Beržanskis    21:7  21:5 [18']          
  [32] 13:30    M.Grimley        
 51         28:26  21:10 [31']        
 M.Grimley          
 14   Matthew Grimley    ->          
      [102] 15:55    M.Grimley    
 11   Ludvig Smith-Meyer          21:19  21:12 [26']    
[8] 10:30    L.Smith-Meyer          
 54   Mamertas Noreika    21:7  21:7 [16']          
  [28] 13:00    A.Ajupov        
 43         21:13  21:16 [26']        
 A.Ajupov          
 22   Artur Ajupov    ->          
    [74] 10:25    M.Barth      
 27           21:15  21:7 [20']      
 M.Kivistik          
 38   Markus Kivistik    ->          
  [33] 14:20   M.Barth        
 59           B/Ž        
 M.Barth          
 6   Markus Barth    ->          
        [112] 10:00    L.Resch  
 7   Harry Morgan            22:20  21:18 [29']  
[9] 10:50    H.Morgan          
 58   Simas Klioštoraitis    21:12  21:10 [24']          
  [34] 14:20    H.Morgan        
 39         18:21  25:23  21:16 [51']        
 N.Gabrysiak          
 26   Nestor Gabrysiak    ->          
    [75] 10:35    H.Pilve      
 23   Eero Lauri        21:9  21:5 [20']      
[10] 10:50    E.Lauri          
 42   Szymon Maciag    21:17  21:14 [26']          
  [35] 14:30    H.Pilve        
 55         17:21  21:18  21:14 [36']        
 H.Pilve          
 10   Hans-Kristjan Pilve    ->          
      [97] 14:30    L.Resch    
 15   Edgars Vaivads          21:9  21:7 [19']    
[11] 11:00    A.Aliaksandrovich          
 50   Aliaksandr Aliaksandrovich    21:7  21:19 [19']        K.Kert   3-a vieta
  [36] 14:30    A.Aliaksandrovich    
 47         21:14  21:19 [22']      M.Grimley   ->
 M.Kirisma          
 18   Mario Kirisma    ->          
    [76] 10:35    L.Resch      
 31           21:3  21:4 [14']      
 M.Blomberg          
 34   Matias Blomberg    ->          
  [37] 14:50    L.Resch        
 63         21:14  21:11 [23']        
 L.Resch          
 2   Lukas Resch    ->       Dėl 5-8 vietos    
         B.Holtschke    
         
         S.Stokfisz   ->   5-a vieta
         
         M.Barth     ->
         
         H.Pilve   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       M.Aubus      
         
       J.Østhassel   ->    
         
       T.Lahtinen     ->  
         
       A.Andersen   ->     9-a vieta
         
       J.Petkus       ->
         
       A.Ajupov   ->    
         
       H.Morgan     ->  
         
       A.Aliaksandrovich   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     J.Oldorff        
         
     T.Petrošius   ->      
         
     T.Lindelöf     ->    
         
     C.Siilbaum   ->      
         
     R.Blaubergs       ->  
         
     A.Kniazeu   ->      
         
     T.Kilk     ->    
         
     Š.Stumbra   ->       17-a vieta
         
     P.Dingethal         ->
         
     D.Beržanskis   ->      
         
     L.Smith-Meyer     ->    
         
     M.Kivistik   ->      
         
     N.Gabrysiak       ->  
         
     E.Lauri   ->      
         
     M.Kirisma     ->    
         
     M.Blomberg   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
         
    ->        
         
      ->      
   A.Slegers        
   A.Slegers   ->        
         
        ->    
         
    ->        
         
      ->      
   L.Borusas        
   L.Borusas   ->        
         
          ->  
         
    ->        
         
      ->      
   R.Miščenko        
   R.Miščenko   ->        
         
        ->    
   A.Marinkovic        
   A.Marinkovic   ->        
         
      ->      
   M.Kirkums        
   M.Kirkums   ->         33-a vieta
         
   O.Saulitis           ->
   O.Saulitis        
    ->        
         
   R.Schmalz     ->      
   R.Schmalz        
    ->        
         
   M.Noreika       ->    
   M.Noreika        
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
   S.Klioštoraitis         ->  
   S.Klioštoraitis        
    ->        
         
   S.Maciag     ->      
   S.Maciag        
    ->        
         
   E.Vaivads       ->    
   E.Vaivads        
    ->       35-a vieta
     
      ->     ->
         
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.