Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian Junior 2018, Data: 2018-08-17, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-17 2018-08-17 2018-08-18 2018-08-18 2018-08-19  
 1   Christopher Grimley 
 Matthew Grimley 
  Dėl 1-16 vietos        
 C.Grimley, M.Grimley        
 32       ->        
  [49] 16:20    C.Grimley, M.Grimley      
 17   Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
    21:13  21:15 [20']      
 L.Borusas, J.Petkus        
 16       ->        
    [85] 13:00    C.Grimley, M.Grimley    
 9   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Alaksei Kniazeu 
      21:10  21:17 [19']    
 A.Aliaksandrovich, A.Kniazeu        
 24       ->        
  [50] 16:20    T.Lahtinen, E.Lauri      
 25   Teemu Lahtinen 
 Eero Lauri 
    21:13  21:12 [17']      
 T.Lahtinen, E.Lauri        
 8       ->        
      [107] 17:30    C.Grimley, M.Grimley  
 5   Szymon Stokfisz 
 Wiktor Trecki 
        21:12  21:13 [21']  
 S.Stokfisz, W.Trecki        
 28       ->        
  [51] 16:30    S.Stokfisz, W.Trecki      
 21   Artur Ajupov 
 Tauri Kilk 
    25:27  21:13  21:16 [36']      
 A.Ajupov, T.Kilk        
 12       ->        
    [86] 13:00    S.Stokfisz, W.Trecki    
 13   Rihards Valters Blaubergs 
 Edgars Vaivads 
      21:17  21:12 [20']    
 R.Blaubergs, E.Vaivads        
 20       ->        
  [52] 16:30    A.Andersen, M.Barth      
 29   Paul-Werner Dingethal 
 Alexander Marinkovic 
    21:3  21:13 [16']      
[15] 11:30    A.Andersen, M.Barth        
 4   Andreas Andersen 
 Markus Barth 
  19:21  21:16  21:17 [37']         1-a vieta
        [115] 12:00    C.Grimley, M.Grimley
 3   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
          21:12  21:14 [25']
[20] 12:00    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis        
 30   Mario Kirisma 
 Robin Schmalz 
  21:11  21:10 [20']        
  [53] 16:50    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis      
 19         21:11  21:14 [18']      
 M.Kirkums, R.Miščenko        
 14   Mārtiņš Kirkums 
 Roberts Renars Miščenko 
  ->        
    [87] 13:00    B.Holtschke, L.Resch    
 11           21:8  21:15 [17']    
 J.Østhassel, L.Smith-Meyer        
 22   Jonas Østhassel 
 Ludvig Smith-Meyer 
  ->        
  [54] 16:50    B.Holtschke, L.Resch      
 27         21:13  21:13 [21']      
 B.Holtschke, L.Resch        
 6   Brian Holtschke 
 Lukas Resch 
  ->        
      [108] 17:30    B.Holtschke, L.Resch  
 7             21:14  21:14 [23']  
 N.Gabrysiak, S.Maciag        
 26   Nestor Gabrysiak 
 Szymon Maciag 
  ->        
  [55] 17:00    N.Gabrysiak, S.Maciag      
 23         21:13  21:17 [22']      
 M.Noreika, T.Petrošius        
 10   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  ->        
    [88] 13:00    T.Lindelöf, J.Oldorff    
 15           21:10  21:12 [21']    
 T.Lindelöf, J.Oldorff        
 18   Tony Lindelöf 
 Joakim Oldorff 
  ->      S.Stokfisz, W.Trecki   3-a vieta
  [56] 17:00    T.Lindelöf, J.Oldorff  
 31         21:13  21:18 [21']    T.Lindelöf, J.Oldorff   ->
 H.Pilve, A.Raudsepp        
 2   Hans-Kristjan Pilve 
 Alexander Raudsepp 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Lahtinen, E.Lauri    
       
       A.Andersen, M.Barth   ->   5-a vieta
       
       D.Beržanskis, S.Klioštoraitis     ->
       
       N.Gabrysiak, S.Maciag   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Borusas, J.Petkus      
       
     A.Aliaksandrovich, A.Kniazeu   ->    
       
     A.Ajupov, T.Kilk     ->  
       
     R.Blaubergs, E.Vaivads   ->     9-a vieta
       
     M.Kirkums, R.Miščenko       ->
       
     J.Østhassel, L.Smith-Meyer   ->    
       
     M.Noreika, T.Petrošius     ->  
       
     H.Pilve, A.Raudsepp   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Dingethal, A.Marinkovic  
        ->  
   .      
    ->      
     P.Dingethal, A.Marinkovic    
      ->    
   P.Dingethal, A.Marinkovic      
   P.Dingethal, A.Marinkovic   ->       17-a vieta
       
   M.Kirisma, R.Schmalz         ->
   M.Kirisma, R.Schmalz      
    ->      
     M.Kirisma, R.Schmalz    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Kirisma, R.Schmalz  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.