Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian Junior 2018, Data: 2018-08-17, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-17 2018-08-17 2018-08-18 2018-08-18 2018-08-19  
 1   Wiktor Trecki 
 Magdalena Kulska 
  Dėl 1-16 vietos        
 W.Trecki, M.Kulska        
 32       ->        
  [62] 18:00    W.Trecki, M.Kulska      
 17   Tauri Kilk 
 Catlyn Kruus 
    21:17  21:9 [22']      
 T.Kilk, C.Kruus        
 16       ->        
    [96] 14:30    W.Trecki, M.Kulska    
 9   Alaksei Kniazeu 
 Ulyana Zakharava 
      21:4  21:10 [16']    
 A.Kniazeu, U.Zakharava        
 24       ->        
  [64] 18:20    A.Kniazeu, U.Zakharava      
 25   Danielius Beržanskis 
 Sofija Bagdonaitė 
    16:21  24:22  21:17 [38']      
 D.Beržanskis, S.Bagdonaitė        
 8       ->        
      [109] 18:00    W.Trecki, M.Kulska  
 5   Alexander Raudsepp 
 Victoria Korobova 
        21:18  21:16 [20']  
 A.Raudsepp, V.Korobova        
 28       ->        
  [66] 18:30    A.Raudsepp, V.Korobova      
 21   Eero Lauri 
 Julia Salonen 
    12:21  21:13  23:21 [31']      
 E.Lauri, J.Salonen        
 12       ->        
    [98] 14:45    A.Raudsepp, V.Korobova    
 13   Christopher Siilbaum 
 Arta Priedniece 
      18:21  21:11  21:19 [33']    
 C.Siilbaum, A.Priedniece        
 20       ->        
  [67] 18:30    S.Maciag, L.Bujak      
 29   Szymon Maciag 
 Laura Bujak 
    21:14  21:8 [18']      
[19] 12:00    S.Maciag, L.Bujak        
 4   Jonas Østhassel 
 Marie Mørk 
  21:19  21:16 [24']         1-a vieta
        [117] 13:00    W.Trecki, M.Kulska
 3   Artur Ajupov 
 Ramona Üprus 
          21:11  21:19 [26']
[12] 11:00   A.Ajupov, R.Üprus        
 30   Teemu Lahtinen 
 Jannica Monnberg 
    B/Ž        
  [63] 18:00    A.Ajupov, R.Üprus      
 19         21:13  21:8 [15']      
 J.Petkus, G.Mockutė        
 14   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
  ->        
    [99] 14:45    M.Barth, S.Macsali    
 11           21:14  18:21  21:19 [35']    
 L.Smith-Meyer, E.Petersen Norberg        
 22   Ludvig Smith-Meyer 
 Emilia Petersen Norberg 
  ->        
  [65] 18:20    M.Barth, S.Macsali      
 27         21:17  21:17 [27']      
 M.Barth, S.Macsali        
 6   Markus Barth 
 Sofia Macsali 
  ->        
      [110] 18:00    M.Barth, S.Macsali  
 7             21:9  21:18 [23']  
 A.Aliaksandrovich, V.Tarusava        
 26   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Veranika Tarusava 
  ->        
  [61] 17:50    L.Borusas, L.Lenceviča      
 23         21:18  19:21  21:18 [35']      
 L.Borusas, L.Lenceviča        
 10   Laurynas Borusas 
 Liana Lenceviča 
  ->        
    [93] 13:55    N.Gabrysiak, A.Foryta    
 15           21:15  21:14 [26']    
 A.Andersen, J.Rajkumar        
 18   Andreas Andersen 
 Jenny Rajkumar 
  ->      A.Raudsepp, V.Korobova   3-a vieta
  [68] 18:50    N.Gabrysiak, A.Foryta  
 31         21:10  21:19 [22']    N.Gabrysiak, A.Foryta   ->
 N.Gabrysiak, A.Foryta        
 2   Nestor Gabrysiak 
 Agnieszka Foryta 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kniazeu, U.Zakharava    
       
       S.Maciag, L.Bujak   ->   5-a vieta
       
       A.Ajupov, R.Üprus     ->
       
       L.Borusas, L.Lenceviča   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Kilk, C.Kruus      
       
     D.Beržanskis, S.Bagdonaitė   ->    
       
     E.Lauri, J.Salonen     ->  
       
     C.Siilbaum, A.Priedniece   ->     9-a vieta
       
     J.Petkus, G.Mockutė       ->
       
     L.Smith-Meyer, E.Petersen Norberg   ->    
       
     A.Aliaksandrovich, V.Tarusava     ->  
       
     A.Andersen, J.Rajkumar   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Østhassel, M.Mørk  
        ->  
   .      
    ->      
     J.Østhassel, M.Mørk    
      ->    
   J.Østhassel, M.Mørk      
   J.Østhassel, M.Mørk   ->       17-a vieta
       
   T.Lahtinen, J.Monnberg         ->
   T.Lahtinen, J.Monnberg      
    ->      
     T.Lahtinen, J.Monnberg    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Lahtinen, J.Monnberg  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.