Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2018, Data: 2018-08-11, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11  
 1   Marius Augustaitis 
 Egidijus Peleckis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Augustaitis, E.Peleckis      
 16       ->      
  [37] 13:20   M.Augustaitis, E.Peleckis    
 9   Kęstutis Krūminas 
 Saulius Pocevičius 
    21:16  21:12 [22']    
[30] 12:55   M.Juodvalkis, T.Šnepeta      
 8   Mindaugas Juodvalkis 
 Tomas Šnepeta 
  21:14  21:7 [27']      
    [50] 14:35   M.Augustaitis, E.Peleckis  
 5   Saulius Eibukas 
 Raimondas Povilaitis 
      21:12  21:17 [22']  
 S.Eibukas, R.Povilaitis      
 12       ->      
  [38] 13:20   D.Kairys, R.Paškevičius    
 13         21:17  21:11 [24']    
 D.Kairys, R.Paškevičius      
 4   Darius Kairys 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->       1-a vieta
      [58] 15:25   M.Augustaitis, E.Peleckis
 3   Žanas Ramonas 
 Vilimas Šimkus 
        21:19  21:18 [25']
 Ž.Ramonas, V.Šimkus      
 14       ->      
  [39] 13:45   S.Rukša, R.Ubis    
 11         21:19  21:13 [28']    
 S.Rukša, R.Ubis      
 6   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
  ->      
    [51] 14:35   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
 7   Marius Brazauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
      21:16  16:21  21:17 [36']  
[31] 12:55   M.Brazauskas, G.Vilčinskas      
 10   Jokūbas Jasinskas 
 Saulius Noreika 
  14:21  21:7  21:12 [31']      
  [40] 13:45   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 15         21:14  21:18 [24']    
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 2   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  ->    D.Kairys, R.Paškevičius   3-a vieta
      [59] 15:25   D.Kairys, R.Paškevičius
       S.Rukša, R.Ubis   21:15  21:14 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Juodvalkis, T.Šnepeta    
    [52] 15:00   M.Juodvalkis, T.Šnepeta  
     S.Eibukas, R.Povilaitis   21:8  22:20 [22']   5-a vieta
      [60] 15:50   M.Juodvalkis, T.Šnepeta
     Ž.Ramonas, V.Šimkus     21:23  21:15  21:9 [31']
    [53] 15:00   Ž.Ramonas, V.Šimkus  
     M.Brazauskas, G.Vilčinskas   18:21  21:15  23:21 [36']  
         
         
       S.Eibukas, R.Povilaitis   7-a vieta
      [61] 15:50   S.Eibukas, R.Povilaitis
       M.Brazauskas, G.Vilčinskas   22:20  19:21  22:20 [40']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Krūminas, S.Pocevičius    
   K.Krūminas, S.Pocevičius   ->    
     K.Krūminas, S.Pocevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [41] 13:45   K.Krūminas, S.Pocevičius
        21:14  21:17 [22']
   .    
    ->    
     J.Jasinskas, S.Noreika  
   J.Jasinskas, S.Noreika     ->  
   J.Jasinskas, S.Noreika    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.