Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2018, Data: 2018-08-11, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [7] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 9   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:13  21:15 [11']    
[1] 10:00   N.Šimkus, F.Gedminaitė      
 8   Nedas Šimkus 
 Fausta Gedminaitė 
  21:10  21:23  21:16 [33']      
    [13] 11:10   T.Šnepeta, V.Martinkienė  
 5   Tomas Šnepeta 
 Vaida Martinkienė 
      21:16  21:15 [20']  
 T.Šnepeta, V.Martinkienė      
 12       ->      
  [6] 10:20   T.Šnepeta, V.Martinkienė    
 13         20:22  21:13  21:12 [37']    
 J.Pauliukas, A.Šafranovičiūtė      
 4   Jurgis Pauliukas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [20] 11:35   M.Augustaitis, V.Slušnienė
 3   Saulius Eibukas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:14  21:11 [22']
 S.Eibukas, L.Šiaučiūnienė      
 14       ->      
  [8] 10:20   A.Valantiejus, E.Gedminienė    
 11   Saulius Noreika 
 Diana Grigalauskienė 
    21:13  21:13 [18']    
[2] 10:00   A.Valantiejus, E.Gedminienė      
 6   Andrius Valantiejus 
 Eglė Gedminienė 
  21:14  21:14 [21']      
    [14] 11:10   M.Augustaitis, V.Slušnienė  
 7   Mindaugas Juodvalkis 
 Ieva Ketvirtienė 
      21:19  16:21  21:16 [36']  
[3] 10:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 10   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  11:21  22:20  21:12 [31']      
  [9] 10:45   M.Augustaitis, V.Slušnienė    
 15         21:17  21:19 [24']    
 M.Augustaitis, V.Slušnienė      
 2   Marius Augustaitis 
 Violeta Slušnienė 
  ->    E.Peleckis, I.Peleckienė   3-a vieta
      [21] 12:00   E.Peleckis, I.Peleckienė
       A.Valantiejus, E.Gedminienė   21:18  22:20 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Šimkus, F.Gedminaitė    
    [15] 11:10   J.Pauliukas, A.Šafranovičiūtė  
     J.Pauliukas, A.Šafranovičiūtė   21:16  21:16 [19']   5-a vieta
      [22] 12:00   S.Eibukas, L.Šiaučiūnienė
     S.Eibukas, L.Šiaučiūnienė     21:12  21:15 [22']
    [16] 11:10   S.Eibukas, L.Šiaučiūnienė  
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:18  21:16 [21']  
         
         
       N.Šimkus, F.Gedminaitė   7-a vieta
      [23] 12:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:12  21:18 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->    
     J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [17] 11:35   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė
        21:8  21:6 [17']
   S.Noreika, D.Grigalauskienė    
   S.Noreika, D.Grigalauskienė   ->    
    [10] 10:45   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė  
   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė     21:13  21:9 [21']  
   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Noreika, D.Grigalauskienė
       S.Noreika, D.Grigalauskienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.