Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [168] 15:45    V.Bagdanavičius    
 9   Raimonds Kirsons      21:12  21:5 [13']    
[149] 13:45    R.Kirsons      
 8   Nojus Budrikas    21:13  21:13 [18']      
    [187] 17:45    V.Bagdanavičius  
 5   Ivan Fralou        21:5  21:8 [17']  
[150] 13:45    I.Fralou      
 12   Adas Kaminskas    21:8  21:9 [15']      
  [169] 15:45    M.Mackevičius    
 13   Daugirdas Špakauskas      21:18  21:15 [24']    
[151] 13:45    M.Mackevičius      
 4   Matas Mackevičius    21:4  21:5 [13']       1-a vieta
      [202] 19:20    V.Bagdanavičius
 3   Kristjan Unt          21:16  30:29 [28']
[152] 14:10    K.Unt      
 14   Dominykas Gabriūnas    21:4  21:8 [13']      
  [170] 16:10    K.Unt    
 11   Justinas Tomkevičius      15:21  21:12  21:15 [28']    
[153] 14:10    M.Miliauskis      
 6   Matas Miliauskis    21:13  21:13 [15']      
    [188] 17:45    R.Grigaliūnas  
 7   Vytautas Šukys        21:10  21:12 [16']  
[154] 14:10    V.Šukys      
 10   Edžus Meirans    21:15  16:21  21:8 [24']      
  [171] 16:10    R.Grigaliūnas    
 15   Ernestas Pocej      21:4  21:8 [13']    
[155] 14:30    R.Grigaliūnas      
 2   Rapolas Grigaliūnas    21:3  21:0 [9']    M.Mackevičius   3-a vieta
      [203] 19:20    K.Unt
       K.Unt   21:8  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kirsons    
    [189] 18:10    I.Fralou  
     I.Fralou   21:18  18:21  21:15 [27']   5-a vieta
      [204] 19:20    V.Šukys
     M.Miliauskis     21:16  21:10 [18']
    [190] 18:10    V.Šukys  
     V.Šukys   16:21  21:19  21:11 [28']  
         
         
       R.Kirsons   7-a vieta
      [205] 19:45   M.Miliauskis
       M.Miliauskis   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Budrikas    
   N.Budrikas   ->    
    [191] 18:10    N.Budrikas  
   A.Kaminskas     21:18  17:21  21:13 [38']  
  [172] 16:10    A.Kaminskas    
   D.Špakauskas   21:18  21:7 [15']     9-a vieta
      [206] 19:45   N.Budrikas
   D.Gabriūnas       21:0
  [173] 16:10    J.Tomkevičius    
   J.Tomkevičius   21:16  21:5 [15']    
    [192] 18:10    E.Meirans  
   E.Meirans     21:13  21:17 [17']  
  [174] 16:30    E.Meirans    
   E.Pocej   21:7  21:7 [13']    
         
       A.Kaminskas   11-a vieta
      [207] 19:45    J.Tomkevičius
       J.Tomkevičius   21:17  21:17 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Špakauskas  
     D.Špakauskas   ->   13-a vieta
      [208] 19:45    D.Špakauskas
     D.Gabriūnas     21:14  21:15 [17']
    [193] 18:30    E.Pocej  
     E.Pocej   21:23  21:18  22:20 [31']  
         
         
        15-a vieta
       D.Gabriūnas
       D.Gabriūnas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.