Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
[140] 12:55    D.Pakšys      
 16   Jokūbas Kazlauskas    21:0  21:0 [8']      
  [160] 14:55    D.Pakšys    
 9   Ridas Rudminas      21:7  21:3 [10']    
[141] 12:55    R.Rudminas      
 8   Pijus Kovas    21:16  21:15 [19']      
    [179] 16:55    D.Pakšys  
 5   Mantas Šatkauskas        21:4  21:10 [14']  
[143] 12:55    M.Šatkauskas      
 12   Benediktas Kamantauskas    21:12  21:15 [16']      
  [161] 14:55    D.Daugėla    
 13   Benas Bačkaitis      21:19  21:14 [16']    
[144] 13:20    D.Daugėla      
 4   Domas Daugėla    21:5  21:10 [12']       1-a vieta
      [194] 18:30    D.Pakšys
 3   Karl Aksel Männik          21:7  21:9 [17']
[145] 13:20    K.Männik      
 14   Jurgis Jatulis    21:7  21:4 [11']      
  [162] 15:20    K.Männik    
 11   Benas Markevičius      21:5  21:5 [14']    
[146] 13:20    T.Žibūda      
 6   Titas Žibūda    21:17  21:11 [17']      
    [180] 16:55    K.Männik  
 7   Mantas Lukonas        21:14  21:13 [22']  
[147] 13:20    M.Lukonas      
 10   Rojus Ivanauskas    21:17  21:15 [19']      
  [163] 15:20    M.Gedrimas    
 15   Justas Peciukonis      21:9  21:12 [13']    
[148] 13:45    M.Gedrimas      
 2   Markas Gedrimas    21:4  21:6 [10']    D.Daugėla   3-a vieta
      [195] 18:30    M.Gedrimas
       M.Gedrimas   21:5  21:9 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Rudminas    
    [181] 17:20    M.Šatkauskas  
     M.Šatkauskas   21:17  21:19 [20']   5-a vieta
      [196] 18:30    M.Šatkauskas
     T.Žibūda     21:17  21:19 [22']
    [182] 17:20    T.Žibūda  
     M.Lukonas   19:21  21:19  21:18 [35']  
         
         
       R.Rudminas   7-a vieta
      [197] 18:55    R.Rudminas
       M.Lukonas   21:13  18:21  21:19 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Kazlauskas      
  [164] 15:20    P.Kovas    
   P.Kovas   21:15  21:5 [15']    
    [183] 17:20    B.Kamantauskas  
   B.Kamantauskas     21:19  22:24  21:18 [33']  
  [165] 15:20    B.Kamantauskas    
   B.Bačkaitis   21:7  21:16 [15']     9-a vieta
      [198] 18:55    B.Kamantauskas
   J.Jatulis       23:21  15:21  21:19 [28']
  [166] 15:45    B.Markevičius    
   B.Markevičius   21:15  21:17 [21']    
    [184] 17:20    R.Ivanauskas  
   R.Ivanauskas     21:10  21:13 [17']  
  [167] 15:45    R.Ivanauskas    
   J.Peciukonis   13:21  22:20  21:18 [32']    
         
       P.Kovas   11-a vieta
      [199] 18:55    B.Markevičius
       B.Markevičius   21:19  21:18 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Kazlauskas    
    [185] 17:45    B.Bačkaitis  
     B.Bačkaitis   17:21  21:12  21:17 [27']   13-a vieta
      [200] 18:55    J.Peciukonis
     J.Jatulis     21:13  21:16 [17']
    [186] 17:45    J.Peciukonis  
     J.Peciukonis   21:3  21:17 [13']  
         
         
       J.Kazlauskas   15-a vieta
      [201] 19:20    J.Kazlauskas
       J.Jatulis   21:18  17:21  21:17 [24']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.