Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
[140] 12:55    D.Pakšys      
 16   Jokūbas Kazlauskas    21:0  21:0 [8']      
  [160] 14:55    D.Pakšys    
 9   Ridas Rudminas      21:7  21:3 [10']    
[141] 12:55    R.Rudminas      
 8   Pijus Kovas    21:16  21:15 [19']      
    [179] 16:55    D.Pakšys  
 5   Mantas Šatkauskas        21:4  21:10 [14']  
[143] 12:55    M.Šatkauskas      
 12   Benediktas Kamantauskas    21:12  21:15 [16']      
  [161] 14:55    D.Daugėla    
 13   Benas Bačkaitis      21:19  21:14 [16']    
[144] 13:20    D.Daugėla      
 4   Domas Daugėla    21:5  21:10 [12']       1-a vieta
      [194] 18:30    D.Pakšys
 3   Karl Aksel Männik          21:7  21:9 [17']
[145] 13:20    K.Männik      
 14   Jurgis Jatulis    21:7  21:4 [11']      
  [162] 15:20    K.Männik    
 11   Benas Markevičius      21:5  21:5 [14']    
[146] 13:20    T.Žibūda      
 6   Titas Žibūda    21:17  21:11 [17']      
    [180] 16:55    K.Männik  
 7   Mantas Lukonas        21:14  21:13 [22']  
[147] 13:20    M.Lukonas      
 10   Rojus Ivanauskas    21:17  21:15 [19']      
  [163] 15:20    M.Gedrimas    
 15   Justas Peciukonis      21:9  21:12 [13']    
[148] 13:45    M.Gedrimas      
 2   Markas Gedrimas    21:4  21:6 [10']    D.Daugėla   3-a vieta
      [195] 18:30    M.Gedrimas
       M.Gedrimas   21:5  21:9 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Rudminas    
    [181] 17:20    M.Šatkauskas  
     M.Šatkauskas   21:17  21:19 [20']   5-a vieta
      [196] 18:30    M.Šatkauskas
     T.Žibūda     21:17  21:19 [22']
    [182] 17:20    T.Žibūda  
     M.Lukonas   19:21  21:19  21:18 [35']  
         
         
       R.Rudminas   7-a vieta
      [197] 18:55    R.Rudminas
       M.Lukonas   21:13  18:21  21:19 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Kazlauskas      
  [164] 15:20    P.Kovas    
   P.Kovas   21:15  21:5 [15']    
    [183] 17:20    B.Kamantauskas  
   B.Kamantauskas     21:19  22:24  21:18 [33']  
  [165] 15:20    B.Kamantauskas    
   B.Bačkaitis   21:7  21:16 [15']     9-a vieta
      [198] 18:55    B.Kamantauskas
   J.Jatulis       23:21  15:21  21:19 [28']
  [166] 15:45    B.Markevičius    
   B.Markevičius   21:15  21:17 [21']    
    [184] 17:20    R.Ivanauskas  
   R.Ivanauskas     21:10  21:13 [17']  
  [167] 15:45    R.Ivanauskas    
   J.Peciukonis   13:21  22:20  21:18 [32']    
         
       P.Kovas   11-a vieta
      [199] 18:55    B.Markevičius
       B.Markevičius   21:19  21:18 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Kazlauskas    
    [185] 17:45    B.Bačkaitis  
     B.Bačkaitis   17:21  21:12  21:17 [27']   13-a vieta
      [200] 18:55    J.Peciukonis
     J.Jatulis     21:13  21:16 [17']
    [186] 17:45    J.Peciukonis  
     J.Peciukonis   21:3  21:17 [13']  
         
         
       J.Kazlauskas   15-a vieta
      [201] 19:20    J.Kazlauskas
       J.Jatulis   21:18  17:21  21:17 [24']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.