Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05  
 1   Heili Merisalu    Dėl 1-8 vietos      
 H.Merisalu      
 16       ->      
  [14] 11:20    A.Ciereszko    
 9   Augustė Stankevičiūtė      21:15  10:21  21:18 [36']    
[4] 10:15    A.Ciereszko      
 8   Anna Ciereszko    21:14  21:8 [22']      
    [24] 12:30    A.Ciereszko  
 5   Karyna Kandratsyeva        21:18  21:8 [25']  
[10] 11:00    A.Narvilaitė      
 12   Agota Narvilaitė    22:20  21:12 [20']      
  [15] 11:45    L.Leonavičiūtė    
 13   Taja Leonovič      21:3  21:3 [13']    
[5] 10:35    L.Leonavičiūtė      
 4   Liepa Leonavičiūtė    21:13  21:13 [19']       1-a vieta
      [37] 13:35    A.Ciereszko
 3   Hanna Niczyporuk          21:16  19:21  23:21 [45']
[6] 10:35    H.Niczyporuk      
 14   Goda Gudaitė    21:4  21:0 [12']      
  [16] 11:45    H.Niczyporuk    
 11   Greta Vedrickaitė      21:15  21:9 [16']    
[7] 10:35    G.Vedrickaitė      
 6   Dangė Lygnugarytė    21:19  21:11 [19']      
    [25] 12:30    H.Niczyporuk  
 7   Liepa Aleknavičiūtė        21:18  21:9 [18']  
[8] 11:00    L.Aleknavičiūtė      
 10   Diana Bespalova    24:22  11:21  21:17 [32']      
  [17] 11:45    J.Kelečiūtė    
 15   Julija Dorelaitytė      21:8  21:9 [15']    
[9] 11:00    J.Kelečiūtė      
 2   Jogailė Kelečiūtė    21:4  21:0 [11']    L.Leonavičiūtė   3-a vieta
      [38] 13:35    J.Kelečiūtė
       J.Kelečiūtė   21:18  21:11 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     H.Merisalu    
    [26] 12:50    H.Merisalu  
     A.Narvilaitė   21:6  21:5 [14']   5-a vieta
      [39] 14:00    H.Merisalu
     G.Vedrickaitė     21:8  21:6 [14']
    [27] 12:50    L.Aleknavičiūtė  
     L.Aleknavičiūtė   21:16  21:16 [15']  
         
         
       A.Narvilaitė   7-a vieta
      [40] 14:00    G.Vedrickaitė
       G.Vedrickaitė   21:8  16:21  21:12 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Stankevičiūtė    
   A.Stankevičiūtė   ->    
    [28] 12:50    T.Leonovič  
   K.Kandratsyeva     21:17  21:17 [22']  
  [18] 11:45    T.Leonovič    
   T.Leonovič   21:10  21:16 [20']     9-a vieta
      [41] 14:00    D.Bespalova
   G.Gudaitė       21:12  8:21  21:14 [28']
  [19] 12:05    D.Lygnugarytė    
   D.Lygnugarytė   21:13  21:7 [15']    
    [29] 12:50    D.Bespalova  
   D.Bespalova     21:15  21:15 [21']  
  [20] 12:05    D.Bespalova    
   J.Dorelaitytė   21:1  21:6 [11']    
         
       A.Stankevičiūtė   11-a vieta
      [42] 14:20    A.Stankevičiūtė
       D.Lygnugarytė   21:11  21:7 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Kandratsyeva  
     K.Kandratsyeva   ->   13-a vieta
      [43] 14:20    K.Kandratsyeva
     G.Gudaitė     21:15  21:16 [23']
    [30] 13:15    G.Gudaitė  
     J.Dorelaitytė   21:19  21:16 [17']  
         
         
        15-a vieta
       J.Dorelaitytė
       J.Dorelaitytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.