Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-8 vietos      
 N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [113] 09:50    R.Lesinskas    
 9   Eimantas Puidokas      21:19  22:20 [23']    
[106] 09:30    R.Lesinskas      
 8   Rokas Lesinskas    21:11  21:10 [18']      
    [121] 11:00    K.Sakalauskas  
 5   Kipras Sakalauskas        21:11  10:21  21:19 [29']  
[107] 09:30    K.Sakalauskas      
 12   Joringis Skirgaila    21:7  21:6 [14']      
  [114] 10:15    K.Sakalauskas    
 13         17:21  21:19  21:14 [27']    
 J.Männik      
 4   Johannes Männik    ->       1-a vieta
      [130] 11:45    M.Joost
 3   Dominik Tankevič          21:8  21:13 [16']
 D.Tankevič      
 14       ->      
  [115] 10:15    D.Tankevič    
 11   Ugnius Lygnugaris      21:10  21:6 [18']    
[108] 09:30    T.Puišys      
 6   Tautvydas Puišys    21:9  21:3 [13']      
    [122] 11:00    M.Joost  
 7   Daniel Leonovič        21:9  21:19 [18']  
[109] 09:30    A.Zavackas      
 10   Adomas Zavackas    21:19  23:21 [18']      
  [116] 10:15    M.Joost    
 15         21:18  21:7 [17']    
 M.Joost      
 2   Marti Joost    ->    R.Lesinskas   3-a vieta
      [131] 11:45    R.Lesinskas
       D.Tankevič   12:21  21:17  21:13 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Tenikaitis    
    [123] 11:00    N.Tenikaitis  
     J.Männik   21:16  19:21  21:17 [26']   5-a vieta
      [132] 12:05    T.Puišys
     T.Puišys     21:16  21:18 [18']
    [124] 11:20    T.Puišys  
     A.Zavackas   21:17  21:19 [19']  
         
         
       J.Männik   7-a vieta
      [133] 12:05    A.Zavackas
       A.Zavackas   21:16  21:12 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Puidokas    
   E.Puidokas   ->    
    [125] 11:20    E.Puidokas  
   J.Skirgaila     21:6  21:9 [12']  
   J.Skirgaila    
    ->     9-a vieta
      [134] 12:05    D.Leonovič
        21:14  21:6 [17']
   U.Lygnugaris    
   U.Lygnugaris   ->    
    [126] 11:20    D.Leonovič  
   D.Leonovič     21:5  21:5 [15']  
   D.Leonovič    
    ->    
         
       J.Skirgaila   11-a vieta
      [135] 12:05    J.Skirgaila
       U.Lygnugaris   21:11  21:18 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.