Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Andrius Kordušas 
 Tomas Tiškus 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, T.Tiškus      
 16       ->      
  [168] 19:30    A.Kordušas, T.Tiškus    
 9   Gobinath Siva 
 Juozas Adomaitis 
    21:5  21:11 [13']    
[157] 18:30    P.Jūras, K.Jucys      
 8   Paulius Jūras 
 Kristijonas Jucys 
  21:17  16:21  21:19 [29']      
    [183] 20:30    A.Kordušas, T.Tiškus  
 5   Deimantas Čekanauskas 
 Marius Armonas 
      21:16  21:16 [20']  
 D.Čekanauskas, M.Armonas      
 12       ->      
  [169] 19:30    R.Vizgirda, G.Vizgirda    
 13         13:21  21:7  22:20 [29']    
 R.Vizgirda, G.Vizgirda      
 4   Rytis Vizgirda 
 Gytis Vizgirda 
  ->       1-a vieta
      [195] 21:00   A.Kordušas, T.Tiškus
 3   Giedrius Miestauskas 
 Tomas Lukoševičius 
        21:19  19:21  22:20 [42']
 G.Miestauskas, T.Lukoševičius      
 14       ->      
  [170] 19:30    A.Mackevič, A.Kovaliov    
 11   Andžej Mackevič 
 Aleksandr Kovaliov 
    21:12  11:21  21:14 [30']    
[158] 19:00   A.Mackevič, A.Kovaliov      
 6   Vaidas Korolkovas 
 Remigijus Šimonis 
  21:15  22:20 [26']      
    [184] 20:30   V.Garmus, L.Vaškevičius  
 7   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
      22:20  21:15 [29']  
[159] 19:00    A.Mackevič (jr), A.Nikitin      
 10   Julius Masaitis 
 Giedrius Arbačiauskas 
  21:17  15:21  21:14 [25']      
  [171] 19:30    V.Garmus, L.Vaškevičius    
 15         21:17  21:10 [17']    
 V.Garmus, L.Vaškevičius      
 2   Vygantas Garmus 
 Laimonas Vaškevičius 
  ->    R.Vizgirda, G.Vizgirda   3-a vieta
      [196] 21:00    A.Mackevič, A.Kovaliov
       A.Mackevič, A.Kovaliov   21:12  22:20 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Jūras, K.Jucys    
    [185] 20:30    P.Jūras, K.Jucys  
     D.Čekanauskas, M.Armonas   21:18  19:21  21:11 [27']   5-a vieta
      [197] 21:00    P.Jūras, K.Jucys
     G.Miestauskas, T.Lukoševičius     19:21  21:14  21:18 [28']
    [186] 20:30    G.Miestauskas, T.Lukoševičius  
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin   11:21  21:12  21:15 [25']  
         
         
       D.Čekanauskas, M.Armonas   7-a vieta
         A.Mackevič (jr), A.Nikitin
       A.Mackevič (jr), A.Nikitin   21:11  21:19 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Siva, J.Adomaitis    
   G.Siva, J.Adomaitis   ->    
     G.Siva, J.Adomaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [198] 21:30    G.Siva, J.Adomaitis
        12:21  21:17  21:16 [28']
   V.Korolkovas, R.Šimonis    
   V.Korolkovas, R.Šimonis   ->    
    [187] 20:30    V.Korolkovas, R.Šimonis  
   J.Masaitis, G.Arbačiauskas     14:21  21:15  21:18 [27']  
   J.Masaitis, G.Arbačiauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       J.Masaitis, G.Arbačiauskas
       J.Masaitis, G.Arbačiauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.