Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Andrius Kordušas 
 Tomas Tiškus 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, T.Tiškus      
 16       ->      
  [168] 19:30    A.Kordušas, T.Tiškus    
 9   Gobinath Siva 
 Juozas Adomaitis 
    21:5  21:11 [13']    
[157] 18:30    P.Jūras, K.Jucys      
 8   Paulius Jūras 
 Kristijonas Jucys 
  21:17  16:21  21:19 [29']      
    [183] 20:30    A.Kordušas, T.Tiškus  
 5   Deimantas Čekanauskas 
 Marius Armonas 
      21:16  21:16 [20']  
 D.Čekanauskas, M.Armonas      
 12       ->      
  [169] 19:30    R.Vizgirda, G.Vizgirda    
 13         13:21  21:7  22:20 [29']    
 R.Vizgirda, G.Vizgirda      
 4   Rytis Vizgirda 
 Gytis Vizgirda 
  ->       1-a vieta
      [195] 21:00   A.Kordušas, T.Tiškus
 3   Giedrius Miestauskas 
 Tomas Lukoševičius 
        21:19  19:21  22:20 [42']
 G.Miestauskas, T.Lukoševičius      
 14       ->      
  [170] 19:30    A.Mackevič, A.Kovaliov    
 11   Andžej Mackevič 
 Aleksandr Kovaliov 
    21:12  11:21  21:14 [30']    
[158] 19:00   A.Mackevič, A.Kovaliov      
 6   Vaidas Korolkovas 
 Remigijus Šimonis 
  21:15  22:20 [26']      
    [184] 20:30   V.Garmus, L.Vaškevičius  
 7   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
      22:20  21:15 [29']  
[159] 19:00    A.Mackevič (jr), A.Nikitin      
 10   Julius Masaitis 
 Giedrius Arbačiauskas 
  21:17  15:21  21:14 [25']      
  [171] 19:30    V.Garmus, L.Vaškevičius    
 15         21:17  21:10 [17']    
 V.Garmus, L.Vaškevičius      
 2   Vygantas Garmus 
 Laimonas Vaškevičius 
  ->    R.Vizgirda, G.Vizgirda   3-a vieta
      [196] 21:00    A.Mackevič, A.Kovaliov
       A.Mackevič, A.Kovaliov   21:12  22:20 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Jūras, K.Jucys    
    [185] 20:30    P.Jūras, K.Jucys  
     D.Čekanauskas, M.Armonas   21:18  19:21  21:11 [27']   5-a vieta
      [197] 21:00    P.Jūras, K.Jucys
     G.Miestauskas, T.Lukoševičius     19:21  21:14  21:18 [28']
    [186] 20:30    G.Miestauskas, T.Lukoševičius  
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin   11:21  21:12  21:15 [25']  
         
         
       D.Čekanauskas, M.Armonas   7-a vieta
         A.Mackevič (jr), A.Nikitin
       A.Mackevič (jr), A.Nikitin   21:11  21:19 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Siva, J.Adomaitis    
   G.Siva, J.Adomaitis   ->    
     G.Siva, J.Adomaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [198] 21:30    G.Siva, J.Adomaitis
        12:21  21:17  21:16 [28']
   V.Korolkovas, R.Šimonis    
   V.Korolkovas, R.Šimonis   ->    
    [187] 20:30    V.Korolkovas, R.Šimonis  
   J.Masaitis, G.Arbačiauskas     14:21  21:15  21:18 [27']  
   J.Masaitis, G.Arbačiauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       J.Masaitis, G.Arbačiauskas
       J.Masaitis, G.Arbačiauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.