Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė   Dėl 1-4 vietų    
[147] 18:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 8   Vaiva Kelečienė ,   Dovilė Ruzvaltienė    21:10  21:9 [14']    
  [160] 19:00   A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Aušra Montvydaitė ,   Viktorija Suško      21:14  21:14  
[148] 18:00    L.Januškevičienė, A.Bačkaitienė    
 4   Laura Januškevičienė ,   Asta Bačkaitienė    21:15  21:15 [15']    1-a vieta
    [176] 20:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Justė Kažanauskaitė ,   Toma Rakauskaitė        21:10  21:12 [17']
[149] 18:00    J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė    
 6   Beata Rakštytė ,   Jurgita Bilienė    21:13  21:11 [17']    
  [161] 19:00    J.Žibūdienė, J.Puchova  
 7   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė      21:17  21:10 [16']  
[150] 18:30    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 2   Justė Žibūdienė ,   Jelena Puchova    21:15  21:9 [17']    
     
     L.Januškevičienė, A.Bačkaitienė  3-a vieta
  [177] 20:00    L.Januškevičienė, A.Bačkaitienė
   J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė   17:21  21:15  21:14 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Kelečienė, D.Ruzvaltienė    
  [162] 19:00    V.Kelečienė, D.Ruzvaltienė  
   A.Montvydaitė, V.Suško   23:21  9:21  21:13 [24']  5-a vieta
    [178] 20:00    V.Kelečienė, D.Ruzvaltienė
   B.Rakštytė, J.Bilienė     21:14  21:15 [17']
  [163] 19:00    R.Bubulienė, V.Bubulytė  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:19  21:17 [21']  
       
       
     A.Montvydaitė, V.Suško  7-a vieta
       A.Montvydaitė, V.Suško
     B.Rakštytė, J.Bilienė   21:15  15:21  21:14 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.