Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Vidas Pilvinis   Dėl 1-4 vietų    
[153] 18:30    V.Pilvinis    
 8   Laisvydas Liaudanskas    21:9  21:9 [16']    
  [172] 19:30    G.Celencevičius  
 5   Tomas Grigas      21:18  21:17 [23']  
[154] 18:30    G.Celencevičius    
 4   Gytis Celencevičius    19:21  21:13  21:12 [33']    1-a vieta
    [188] 20:30    P.Gusev
 3   Pavel Gusev        21:14  17:21  21:15 [36']
[155] 18:30    P.Gusev    
 6   Marius Puškorius    21:17  16:21  21:13 [30']    
  [173] 19:30   P.Gusev  
 7   Vytautas Česonis      21:16  16:21  21:16 [47']  
[156] 18:30    E.Mackevičius    
 2   Edmundas Mackevičius    21:10  21:12 [18']    
     
     V.Pilvinis  3-a vieta
  [189] 20:30    V.Pilvinis
   E.Mackevičius   21:19  21:18 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Liaudanskas    
  [174] 19:00    L.Liaudanskas  
   T.Grigas   21:19  21:15 [29']  5-a vieta
    [190] 21:00    L.Liaudanskas
   M.Puškorius     21:13  16:21  21:9 [27']
  [175] 20:00    V.Česonis  
   V.Česonis   12:21  22:20  21:13 [35']  
       
       
     T.Grigas  7-a vieta
       T.Grigas
     M.Puškorius   19:21  22:20  21:16 [39']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.