Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Kotryna Ragalevičiūtė 
 Danyu Zhong 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Ragalevičiūtė, D.Zhong      
 16       ->      
  [20] 10:50    K.Ragalevičiūtė, D.Zhong    
 9   Justė Kazakauskaitė 
 Laura Aleknavičiūtė 
    21:19  21:13 [19']    
[7] 10:00    E.San Sansches, J.Girdiušaitė      
 8   Eglė San Sansches 
 Jurgita Girdiušaitė 
  21:19  21:14 [18']      
    [38] 11:40    K.Ragalevičiūtė, D.Zhong  
 5   Dalia Bogatko 
 Rūta Palujanskaitė 
      21:16  21:9 [16']  
 D.Bogatko, R.Palujanskaitė      
 12       ->      
  [21] 10:50    J.Molienė, N.Lipa    
 13         21:9  21:15 [17']    
 J.Molienė, N.Lipa      
 4   Jolanta Molienė 
 Nadežda Lipa 
  ->       1-a vieta
      [58] 13:00    E.Bagdonienė, J.Venckuvienė
 3   Sandra Andriūnaitė 
 Agnė Krušataitė 
        21:14  18:21  23:21 [37']
 S.Andriūnaitė, A.Krušataitė      
 14       ->      
  [22] 10:50    A.Michaliova, I.Jakutienė    
 11   Diana Daugerd 
 Agnė Šafranovičiūtė 
    21:18  21:16 [18']    
[8] 10:00    A.Michaliova, I.Jakutienė      
 6   Alina Michaliova 
 Inga Jakutienė 
  21:18  21:6 [15']      
    [39] 11:40   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė  
 7   Eglė Markelytė 
 Ingrida Petkutė 
      21:17  21:19 [30']  
[9] 10:20    E.Markelytė, I.Petkutė      
 10   Kotryna Remeikaitė 
 Laura Paulauskaitė 
  21:12  21:16 [17']      
  [23] 10:50    E.Bagdonienė, J.Venckuvienė    
 15         21:11  21:16 [18']    
 E.Bagdonienė, J.Venckuvienė      
 2   Eglė Bagdonienė 
 Jurgita Venckuvienė 
  ->    J.Molienė, N.Lipa   3-a vieta
      [59] 13:00    J.Molienė, N.Lipa
       A.Michaliova, I.Jakutienė   16:21  21:19  21:16 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.San Sansches, J.Girdiušaitė    
    [40] 11:40    E.San Sansches, J.Girdiušaitė  
     D.Bogatko, R.Palujanskaitė   21:12  21:8 [15']   5-a vieta
      [60] 13:00    E.Markelytė, I.Petkutė
     S.Andriūnaitė, A.Krušataitė     21:16  21:17 [18']
    [41] 12:05    E.Markelytė, I.Petkutė  
     E.Markelytė, I.Petkutė   21:14  22:20 [19']  
         
         
       D.Bogatko, R.Palujanskaitė   7-a vieta
     
       S.Andriūnaitė, A.Krušataitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kazakauskaitė, L.Aleknavičiūtė    
   J.Kazakauskaitė, L.Aleknavičiūtė   ->    
     J.Kazakauskaitė, L.Aleknavičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [61] 13:00    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė
        21:7  21:10 [14']
   D.Daugerd, A.Šafranovičiūtė    
   D.Daugerd, A.Šafranovičiūtė   ->    
    [42] 12:05    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė  
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė     21:7  21:6 [13']  
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       D.Daugerd, A.Šafranovičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.