Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Edvardas Bardauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Bardauskas, Ž.Tamošiūnas      
 16       ->      
  [14] 10:25    E.Bardauskas, Ž.Tamošiūnas    
 9   Donatas Juršys 
 Vaidas Razbadauskas 
    19:21  21:18  21:12 [31']    
[1] 10:00   A.Maziliauskas, G.Buitvydas      
 8   Aldas Maziliauskas 
 Gediminas Buitvydas 
  12:21  21:19  21:11 [35']      
    [32] 11:15    L.Pakula, S.Malakauskas  
 5   Aurimas Kamantauskas 
 Egidijus Bubulis 
      15:21  21:19  21:19 [26']  
[2] 10:00    A.Kamantauskas, E.Bubulis      
 12   Nerijus Molis 
 Kęstutis Koira 
  18:21  21:14  21:11 [27']      
  [15] 10:25    L.Pakula, S.Malakauskas    
 13   Luidži Pakula 
 Simas Malakauskas 
    21:10  21:9 [14']    
[3] 10:00    L.Pakula, S.Malakauskas      
 4   Bronislovas Matelis 
 Edmundas Mackevičius 
  21:10  18:21  21:14 [27']       1-a vieta
      [54] 12:30    A.Lesinskas, V.Pilvinis
 3   Rolandas Budrikas 
 Laisvydas Liaudanskas 
        21:17  20:22  22:20 [36']
[4] 10:00    R.Budrikas, L.Liaudanskas      
 14   Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
  23:25  21:7  21:10 [28']      
  [16] 10:25    P.Varaneckas, A.Zakarauskas    
 11   Pranas Varaneckas 
 Albinas Zakarauskas 
    21:18  21:19 [19']    
[5] 10:00    P.Varaneckas, A.Zakarauskas      
 6   Tomas Grigas 
 Valdas Jankauskas 
  17:21  21:17  21:17 [31']      
    [33] 11:40    A.Lesinskas, V.Pilvinis  
 7   Augustas Janušonis 
 Mantas Smalskis 
      21:13  21:13 [18']  
[6] 10:00    V.Česonis, M.Puškorius      
 10   Vytautas Česonis 
 Marius Puškorius 
  21:19  21:16 [18']      
  [17] 10:50    A.Lesinskas, V.Pilvinis    
 15         21:7  21:10 [18']    
 A.Lesinskas, V.Pilvinis      
 2   Audrius Lesinskas 
 Vidas Pilvinis 
  ->    E.Bardauskas, Ž.Tamošiūnas   3-a vieta
      [55] 12:30    E.Bardauskas, Ž.Tamošiūnas
       P.Varaneckas, A.Zakarauskas   21:8  21:9 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Maziliauskas, G.Buitvydas    
    [34] 11:40    A.Maziliauskas, G.Buitvydas  
     A.Kamantauskas, E.Bubulis   17:21  21:7  21:7 [22']   5-a vieta
      [56] 12:30    A.Maziliauskas, G.Buitvydas
     R.Budrikas, L.Liaudanskas     21:14  21:18 [20']
    [35] 11:40    V.Česonis, M.Puškorius  
     V.Česonis, M.Puškorius   21:13  21:17 [18']  
         
         
       A.Kamantauskas, E.Bubulis   7-a vieta
     
       R.Budrikas, L.Liaudanskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Juršys, V.Razbadauskas    
   D.Juršys, V.Razbadauskas   ->    
    [36] 11:40    D.Juršys, V.Razbadauskas  
   N.Molis, K.Koira     5:21  21:16  21:8 [24']  
  [18] 10:50    B.Matelis, E.Mackevičius    
   B.Matelis, E.Mackevičius   21:12  21:14 [16']     9-a vieta
      [57] 13:00   D.Juršys, V.Razbadauskas
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis       14:21  21:18  21:14 [33']
  [19] 10:50    T.Grigas, V.Jankauskas    
   T.Grigas, V.Jankauskas   21:19  21:15 [20']    
    [37] 11:40    T.Grigas, V.Jankauskas  
   A.Janušonis, M.Smalskis     21:9  21:13 [16']  
   A.Janušonis, M.Smalskis    
    ->    
         
       B.Matelis, E.Mackevičius   11-a vieta
     
       A.Janušonis, M.Smalskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Molis, K.Koira  
     N.Molis, K.Koira   ->   13-a vieta
     
     E.Jarulaitis, J.Jarulaitis     ->
     E.Jarulaitis, J.Jarulaitis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.