Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [91] 14:50    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Julius Masaitis 
 Nadežda Lipa 
    16:21  21:13  21:7 [25']    
[69] 13:25    A.Meškinis, E.San Sansches      
 8   Aurimas Meškinis 
 Eglė San Sansches 
  21:14  21:19 [17']      
    [121] 16:35    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5   Remigijus Šimonis 
 Danyu Zhong 
      9:21  21:12  21:14 [28']  
[70] 13:25    R.Šimonis, D.Zhong      
 12   Aidas Indriošius 
 Eglė Bagdonienė 
  21:5  21:13 [16']      
  [92] 14:50    R.Šimonis, D.Zhong    
 13   Vaidas Razbadauskas 
 Dalia Bogatko 
    14:21  21:14  21:2 [23']    
[71] 13:25    V.Razbadauskas, D.Bogatko      
 4   Kristijonas Jucys 
 Inga Jakutienė 
  21:16  21:14 [16']       1-a vieta
      [140] 17:30    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
 3   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
        21:13  21:11 [17']
[72] 13:25   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
 14   Giedrius Arbačiauskas 
 Sandra Andriūnaitė 
  22:20  21:10 [23']      
  [93] 14:50    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė    
 11   Rytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
    19:21  21:15  21:15 [31']    
[73] 13:55    J.Seniūnas, V.Bubulytė      
 6   Jonas Seniūnas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:11  20:22  21:10 [27']      
    [122] 16:35    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
 7   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
      21:17  14:21  21:15 [27']  
[74] 13:55    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 10   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
  21:15  25:23 [19']      
  [94] 14:50    D.Čekanauskas, A.Krušataitė    
 15   Vidas Bakanas 
 Alina Michaliova 
    21:12  15:21  21:16 [26']    
[75] 13:55    D.Čekanauskas, A.Krušataitė      
 2   Deimantas Čekanauskas 
 Agnė Krušataitė 
  21:9  20:22  21:8 [23']    R.Šimonis, D.Zhong   3-a vieta
      [141] 17:30   R.Šimonis, D.Zhong
       D.Čekanauskas, A.Krušataitė   21:11  13:21  21:19 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Meškinis, E.San Sansches    
    [123] 16:35    A.Meškinis, E.San Sansches  
     V.Razbadauskas, D.Bogatko   21:15  10:21  21:16 [23']   5-a vieta
      [142] 17:30    J.Seniūnas, V.Bubulytė
     J.Seniūnas, V.Bubulytė     21:18  21:19 [18']
    [124] 16:35    J.Seniūnas, V.Bubulytė  
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   21:14  21:15 [15']  
         
         
       V.Razbadauskas, D.Bogatko   7-a vieta
      [143] 18:00    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   21:13  21:12 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [95] 14:50   J.Masaitis, N.Lipa    
   J.Masaitis, N.Lipa   ->    
    [125] 16:35   K.Jucys, I.Jakutienė  
   A.Indriošius, E.Bagdonienė     14:21  21:19  21:14 [29']  
  [96] 14:50    K.Jucys, I.Jakutienė    
   K.Jucys, I.Jakutienė   21:23  21:14  21:16 [29']     9-a vieta
      [144] 18:00    G.Arbačiauskas, S.Andriūnaitė
   G.Arbačiauskas, S.Andriūnaitė       21:16  22:20 [18']
  [97] 15:15    G.Arbačiauskas, S.Andriūnaitė    
   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė   21:17  13:21  21:16 [27']    
    [126] 16:35    G.Arbačiauskas, S.Andriūnaitė  
   G.Buitvydas, A.Kazlienė     21:13  21:11 [14']  
  [98] 15:15    V.Bakanas, A.Michaliova    
   V.Bakanas, A.Michaliova   21:19  13:21  21:13 [25']    
         
       J.Masaitis, N.Lipa   11-a vieta
      [145] 18:00    J.Masaitis, N.Lipa
       V.Bakanas, A.Michaliova   23:21  14:21  21:17 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [127] 16:35   A.Indriošius, E.Bagdonienė  
     A.Indriošius, E.Bagdonienė   ->   13-a vieta
      [146] 18:00    A.Indriošius, E.Bagdonienė
     R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė     21:13  21:10 [16']
    [128] 16:35    G.Buitvydas, A.Kazlienė  
     G.Buitvydas, A.Kazlienė   22:20  21:18 [20']  
         
         
        15-a vieta
      18:00   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė
       R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.