Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Darius Sirvydis ,   Agnė Šafranovičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[87] 14:20   D.Sirvydis, A.Šafranovičiūtė    
 8       ->    
  [107] 15:45    S.Malakauskas, E.Markelytė  
 5   Nerijus Molis ,   Jolanta Molienė      21:16  21:16 [17']  
[88] 14:20    S.Malakauskas, E.Markelytė    
 4   Simas Malakauskas ,   Eglė Markelytė    21:15  21:14 [15']    1-a vieta
    [129] 17:00    G.Vizgirda, L.Aleknavičiūtė
 3   Aurimas Kamantauskas ,   Diana Daugerd        21:18  12:21  21:12 [24']
[89] 14:50    G.Vizgirda, L.Aleknavičiūtė    
 6   Gytis Vizgirda ,   Laura Aleknavičiūtė    14:21  23:21  21:12 [26']    
  [108] 15:45    G.Vizgirda, L.Aleknavičiūtė  
 7   Albinas Zakarauskas ,   Rūta Palujanskaitė      21:8  21:19 [17']  
[90] 14:50    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
 2   Almantas Viruišis ,   Ilona Ivoškienė    14:21  21:9  21:10 [20']    
     
     D.Sirvydis, A.Šafranovičiūtė  3-a vieta
  [130] 17:00    A.Viruišis, I.Ivoškienė
   A.Viruišis, I.Ivoškienė   25:23  21:19 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
  [109] 15:45   N.Molis, J.Molienė  
   N.Molis, J.Molienė   ->  5-a vieta
    [131] 17:00    A.Kamantauskas, D.Daugerd
   A.Kamantauskas, D.Daugerd     21:10  21:16 [14']
  [110] 15:45   A.Kamantauskas, D.Daugerd  
   A.Zakarauskas, R.Palujanskaitė   21:11  21:12 [23']  
       
       
     7-a vieta
     A.Zakarauskas, R.Palujanskaitė
     A.Zakarauskas, R.Palujanskaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.