Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Mantas Smalskis   Dėl 1-4 vietų    
[10] 10:20    M.Smalskis    
 8   Aurimas Jakutis    21:17  22:20 [18']    
  [24] 10:50    M.Smalskis  
 5   Pranas Varaneckas      21:18  21:16 [17']  
[11] 10:20    P.Varaneckas    
 4   Rolandas Budrikas    21:5  21:16 [15']    1-a vieta
    [43] 12:05    M.Smalskis
 3   Augustas Janušonis        25:23  21:16 [20']
[12] 10:20   A.Janušonis    
 6   Justinas Jarulaitis    21:15  16:21  21:15 [35']    
  [25] 11:15    A.Zakarauskas  
 7   Ernestas Jarulaitis      21:18  22:20 [18']  
[13] 10:25    A.Zakarauskas    
 2   Albinas Zakarauskas    21:14  21:19 [17']    
     
     P.Varaneckas  3-a vieta
  [44] 12:05    P.Varaneckas
   A.Janušonis   19:21  21:13  21:17 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Jakutis    
  [26] 11:15    A.Jakutis  
   R.Budrikas   17:21  21:12  21:18 [26']  5-a vieta
    [45] 12:05    A.Jakutis
   J.Jarulaitis     21:15  21:19 [22']
  [27] 11:15    J.Jarulaitis  
   E.Jarulaitis   23:21  21:19 [22']  
       
       
     R.Budrikas  7-a vieta
   
     E.Jarulaitis   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.