Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 Etapas), Data: 2018-09-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 32       ->        
  [50] 13:00    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 17   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:8  21:16 [16']      
[41] 12:30    J.Pauliukas, B.Rakštytė        
 16   Jurgis Pauliukas 
 Beata Rakštytė 
  21:17  21:17 [21']        
    [65] 14:00    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 9   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:12  21:11 [16']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 24       ->        
  [51] 13:00    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 25         21:11  21:11 [14']      
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 8   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->        
      [81] 15:00    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
 5   Artūras Olšauskas 
 Rugilė Gečaitė 
        21:10  22:20 [23']  
 A.Olšauskas, R.Gečaitė        
 28       ->        
  [52] 13:00    V.Salietis, A.Brikaitė      
 21         14:21  21:19  22:20 [32']      
 V.Salietis, A.Brikaitė        
 12   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  ->        
    [66] 14:00    V.Salietis, A.Brikaitė    
 13   Gintautas Jaugielavičius 
 Indrė Gudelytė 
      21:14  22:24  21:18 [33']    
[42] 12:30    G.Jaugielavičius, I.Gudelytė        
 20   Aurimas Meškinis 
 Eglė San Sansches 
  22:20  16:21  21:15 [24']        
  [53] 13:00    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė      
 29         21:14  21:11 [13']      
 T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė        
 4   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [95] 15:30    A.Michejenko, A.Pakšytė
 3   Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
          23:21  18:21  21:8 [33']
 A.Michejenko, A.Pakšytė        
 30       ->        
  [54] 13:00    A.Michejenko, A.Pakšytė      
 19   Julius Masaitis 
 Jurgita Bazytė 
    21:12  23:25  21:10 [25']      
[43] 12:30    M.Povilaitis, D.Jonkuvienė        
 14   Martynas Povilaitis 
 Dovilė Jonkuvienė 
  21:16  21:15 [15']        
    [67] 14:00    A.Michejenko, A.Pakšytė    
 11   Deimantas Čekanauskas 
 Eglė Bagdonienė 
      21:10  21:10 [13']    
 D.Čekanauskas, E.Bagdonienė        
 22       ->        
  [55] 13:00    P.Gečas, U.Padaigaitė      
 27         21:11  9:21  21:18 [22']      
 P.Gečas, U.Padaigaitė        
 6   Pranciškus Gečas 
 Urtė Padaigaitė 
  ->        
      [82] 15:00    A.Michejenko, A.Pakšytė  
 7   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
        18:21  21:15  21:8 [28']  
 J.Bartkus, J.Puchova        
 26       ->        
  [56] 13:00    B.Davidonis, U.Rakštytė      
 23         21:12  24:22 [17']      
 B.Davidonis, U.Rakštytė        
 10   Benas Davidonis 
 Urtė Rakštytė 
  ->        
    [68] 14:00    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 15   Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
      23:21  18:21  21:16 [30']    
[44] 12:30    A.Latviūnas, R.Bubulienė        
 18   Andrius Latviūnas 
 Rūta Bubulienė 
  21:15  21:11 [17']      V.Salietis, A.Brikaitė   3-a vieta
  [57] 13:30    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   [96] 15:30    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
 31         21:16  21:9 [15']    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   18:21  21:19  21:6 [31']
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 2   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
      [83] 15:00    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė  
       T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   21:15  21:16 [17']   5-a vieta
        [97] 16:00    P.Gečas, U.Padaigaitė
       P.Gečas, U.Padaigaitė     9:21  21:16  21:18 [24']
      [84] 15:00    P.Gečas, U.Padaigaitė  
       B.Davidonis, U.Rakštytė   14:21  24:22  21:18 [26']  
           
           
         D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   7-a vieta
        [98] 16:00    B.Davidonis, U.Rakštytė
         B.Davidonis, U.Rakštytė   17:21  21:14  22:20 [33']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Pauliukas, B.Rakštytė      
    [69] 14:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:18  22:20 [20']    
      [85] 15:00    A.Olšauskas, R.Gečaitė  
     A.Olšauskas, R.Gečaitė     21:13  21:13 [18']  
    [70] 14:00    A.Olšauskas, R.Gečaitė    
     G.Jaugielavičius, I.Gudelytė   21:19  21:16 [16']     9-a vieta
        [99] 16:00    A.Olšauskas, R.Gečaitė
     M.Povilaitis, D.Jonkuvienė       21:15  21:10 [17']
    [71] 14:00    M.Povilaitis, D.Jonkuvienė    
     D.Čekanauskas, E.Bagdonienė   19:21  21:16  21:16 [33']    
      [86] 15:00    J.Bartkus, J.Puchova  
     J.Bartkus, J.Puchova     21:14  21:14 [17']  
    [72] 14:00    J.Bartkus, J.Puchova    
     A.Latviūnas, R.Bubulienė   21:19  21:11 [17']    
           
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   11-a vieta
        [100] 16:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
         M.Povilaitis, D.Jonkuvienė   21:17  11:21  21:17 [26']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Pauliukas, B.Rakštytė    
      [87] 15:00    J.Pauliukas, B.Rakštytė  
       G.Jaugielavičius, I.Gudelytė   21:17  21:18 [16']   13-a vieta
        [101] 16:00    A.Latviūnas, R.Bubulienė
       D.Čekanauskas, E.Bagdonienė     21:19  21:17 [20']
      [88] 15:00    A.Latviūnas, R.Bubulienė  
       A.Latviūnas, R.Bubulienė   15:21  21:18  21:13 [25']  
           
           
         G.Jaugielavičius, I.Gudelytė   15-a vieta
        [102] 16:00    G.Jaugielavičius, I.Gudelytė
    Dėl 17-32 vietos      D.Čekanauskas, E.Bagdonienė   21:19  17:21  21:16 [26']
         
   U.Lazdinš, I.Aldina      
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->      
     U.Lazdinš, I.Aldina    
      ->    
   .      
    ->      
      [60] 13:30    A.Meškinis, E.San Sansches  
        21:15  16:21  21:16 [30']  
   .      
    ->      
     A.Meškinis, E.San Sansches    
   A.Meškinis, E.San Sansches     ->    
   A.Meškinis, E.San Sansches      
    ->       17-a vieta
        [73] 14:30    V.Jonikas, Ž.Simonaitytė
          25:23  21:8 [15']
   J.Masaitis, J.Bazytė      
   J.Masaitis, J.Bazytė   ->      
     J.Masaitis, J.Bazytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [58] 13:30    V.Jonikas, Ž.Simonaitytė  
        21:10  21:17 [15']  
   .      
    ->      
     V.Jonikas, Ž.Simonaitytė    
   V.Jonikas, Ž.Simonaitytė     ->    
   V.Jonikas, Ž.Simonaitytė      
    ->    U.Lazdinš, I.Aldina   19-a vieta
        [74] 14:30    U.Lazdinš, I.Aldina
         J.Masaitis, J.Bazytė   24:22  17:21  21:15 [31']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.